ZAWOJA kolonia dla dzieci lato 2018 pod Babią Górą

 • Lokalizacja:
 • Długość: 10 dni
 • Wyjazdy rozpoczynają się: 23/06/2018
 • Powroty kończą się: 02/07/2018
 • Cena od: 1285 zł

ZAWOJA kolonia dla dzieci lato 2018 pod Babią Górą  : nieskażona przyroda , czyste powietrze i czyste potoki , przepiękny Babiogórski Park Narodowy , ciekawy program pobytu.

 

ZAWOJA kolonia dla dzieci lato 2018 pod Babią Górą

ZAWOJA kolonia dla dzieci lato 2018 pod Babią Górą . Ramowy plan pobytu

Realizacja programu dostosowana do wieku uczestników

Dzień 1
  Zbiórka i wyjazd o godz.8:00 z Krakowa ul. Ujastek 1/Kombinat budynek S/.Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie w pokojach .Obiad zapoznanie się z regulaminem kolonii, spacer po okolicy, kolacja, nocleg.

Dzień 2-9
Realizacja programu: całodzienna wycieczka do ENERGYLANDII-parku rozrywki w Zatorze. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni znajduje się około 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcyjnych, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne ,a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia. zajęcia sportowe i rekreacyjne na boisku ”Orlik”. Basen-nauka pływania, nurkowania. Ulubione gry zespołowe wybrane przez kolonistów, aerobik, ćwiczenia wzmacniające oraz relaksacyjne na łonie natury. Warsztaty manualne -malowanie rzeźb w drewnie/malowanie drewnianych ptaszków/,ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki.
Dzień 11
Śniadanie,wykwaterowanie z ośrodka, pożegnalny spacer, wyjazd, powrót do Krakowa w godzinach 13:00-14:00 .

 

ZAWOJA kolonia dla dzieci lato 2018 pod Babią Górą

 

ZAWOJA Jest wsią położoną bezpośrednio u stóp Babiej Góry. Zawoja powstała w XVI wieku i pierwszymi osadnikami byli pasterze wołoscy (obecne tereny Rumunii), którzy w poszukiwaniu nowych terenów wypasowych dotarli od Siedmiogrodu w rejon Beskidu Żywieckiego i osiedlili się na stałe. Zawoja zaczęła zyskiwać miano miejscowości turystycznej, letniskowej i wypoczynkowej i do dnia dzisiejszego jest najczęściej odwiedzaną wsią w Beskidach. Głównymi atrakcjami turystycznymi są tu liczne szlaki piesze prowadzące m.in. na szczyt Babiej Góry, trasy rowerowe, nieskażona przyroda , czyste powietrze i przepiękny Babiogórski Park Narodowy.

ZAKWATEROWANIE:

Dom Wczasowy „Hanka” malowniczo położony u stóp Babiej Górze. Uzdrowiskowy mikroklimat, relaksująca bliskość lasów i gór, źródlana, krystaliczna czysta woda. Ośrodek „Hanka” jest dogodnym miejscem wypadowym na wycieczki piesze i rowerowe. w odległości ok.200 m znajduje się boisko „Orlik” ,hala sportowa. W ośrodku znajdują się nowoczesne pokoje 2,3,4 i 5 osobowe z łazienka, wyposażone w telewizory. niektóre pokoje posiadają balkony. W budynku znajduje się nowoczesna stołówka oraz świetlica .Ośrodek posiada duży plac do zabaw oraz boisko do siatkówki.  http://www.hankazawoja.pl/index.html

WYŻYWIENIE: 3 x dziennie .kuchnia serwuje domowe wyżywienie/śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany z deserem/

 

 

 Terminy i ceny

POBYT CENA
23.06 – 02.07.2018 uczestnik obozu 7-13 1.285 zł
uczestnik obozy 3-7 lat 1.050 zł
opiekun uczestnika 307 lat 1.335 zł

Cena zawiera

 • 9 noclegów w domu wczasowym „HANKA”,
 • 3 x dziennie posiłki/śniadanie, obiad, kolacja – serwowane/pobyt od obiadu do śniadania,
 • transport autokarem lub busem na trasie Kraków-Zawoja-Kraków,
 • realizacja programu/opieka kadry: kierownik pedagogiczny, wychowawcy z doświadczeniem w pracy z małymi    dziećmi ,
 • opieka medyczna, lekarz na telefon/
 • ubezpieczenie: NNW Signal Iduna Polska

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych ,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy,
 • taksy klimatycznej dla osób dorosłych,
 • wycieczki do Energylandii dla osób dorosłych /około 120 zł /,
 • obligatoryjne poaty na TFG w kwocie 10 zł/osobę .
 • UWAGA :  dzieci 3-7 lat: uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2,3,4 osobowych z opiekunem ,wspólnie spożywają posiłki, mogą uczestniczyć w programie realizowanym prze Kadrę przez 4 godz. dziennie zgodnie z ustalonym harmonogramem i wybranymi zajęciami dla dzieci.Wymagana ważna legitymacja szkolna.