WŁOCHY samolot z Krakowa – wypoczynek w Abruzji

 • Lokalizacja:
 • Długość: 8 dni
 • Wyjazdy rozpoczynają się: 29/06/2020
 • Powroty kończą się: 06/07/2020
 • Cena od: 2800 zł

Piaszczysta plaża kryształowo czysta woda morska, strzeżone kąpielisko, ciekawy program animacyjny, zniżki dla dzieci.

 

 

WŁOCHY samolot z Krakowa ABRUZJA   wypoczynek 2020

 

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1
 Wylot: Kraków przylot na lotnisko Pescara, transfer do hotelu, obiadokolacja, nocleg

Dzień 2 -7
Wypoczynek i plażowanie, kąpiele w Morzu Adriatyckim, piesze wycieczki po okolicy, Możliwość uczestnictwa w płatnych wycieczkach fakultatywnych.
Dzień 8
Śniadanie, lunch, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, przylot do Krakowa w godzinach wieczornych.

WŁOCHY samolot z Krakowa  wypoczynek w Abruzji

Martinsicuro to malownicza miejscowość regionu Abruzzo, położona w pobliżu słynnego kurortu San Benedetto del Tronto, znana z szerokich, piaszczystych plaż, krystalicznie czystej wody ,promenady nadmorskiej z palmami i licznymi kafejkami oraz dużego centrum rekreacji. Wielkim atutem miejscowości są rodzinne restauracje oparte na przysmakach kuchni włoskiej oraz tradycyjna gościnność. http://hotelsanremo.it/non-solo-mare/.

HOTEL SAN REMO*** DEPEDANCE :

POŁOŻENIE: w miejscowości VILLA ROSA tuż przy pięknej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza, hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi, dla osób niepełnosprawnych oraz dla zwierząt.

ZAKWATEROWANIE: pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, klimatyzacją, balkonem, TV. W pokojach bezpłatny dostęp do WI FI , 100 m do plaży .

WYPOSAŻENIE: restauracja, bar, sejf w hotelowej recepcji, winda, bezpłatny parking, ogród, plac zabaw, bezpłatne wypożyczenie roweru, na prywatnej plaży do dyspozycji gości hotelu bezpłatne leżaki i parasole, przebieralnie i prysznice tylko dla gości hotelowych.

WYŻYWIENIE: FB śniadanie – bufet, lunch i obiadokolacje serwowane – wybór z karty, napoje do posiłków, wino do lunchu i kolacji, od godz. 11-23 kawa, herbata, woda w barze , tradycyjna kuchnia włoska, regionalne kolacje tematyczne.

WŁOCHY samolot z Krakowa wypoczynek w Abruzji

TERMIN : 29.06-06.07.2020r.

CENA:  350 € + 1280 zł razem ok. 2800

Cena imprezy jest równowartością kwoty podanej w EUR przeliczonej wg kursu sprzedaży pieniądza banku PKO BP obowiązującego w dniu dokonania ostatecznej zapłaty + kwota w zł. Wpłata w PLN lub w EUR. Cena „razem około” jest podana orientacyjnie –przyjęto kurs 1 EUR = 4,35 PLN .

ZNIŻKI : Dzieci do lat 12 przy dwóch osobach pełnopłatnych zniżka 400 zł, 3 osoba dorosła w pokoju zniżka 200 

Cena zawiera

 • 7 noclegów,
 • wyżywienie: śniadania, lunch, obiadokolacje, wino i inne napoje do posiłków, kawa, herbata, woda w barze,
 • animacje na plaży,
 • wieczór z dj, karaoke,
 • serwis plażowy,
 • wypożyczenie rowerów,
 • transfery na lotnisko Pescara -Hotel – Lotnisko Pescara,
 • ubezpieczenie KL+NNW+ bagaż,
 • bilet lotniczy Kraków-Pescara- Kraków / bagaż podręczny zgodnie z regulaminem przewoźnika /,

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy,
 • wycieczek fakultatywnych,
 • transferu na lotnisko w Krakowie ,
 • opłaty obligatoryjnej na TFG 15 zl/osobę

Wycieczki fakultatywne

RZYM (ok. 210 km) – czarująca stolica z słynnymi zabytkami jak np. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol z rzeźbą Marka Aureliusza, Fontanna di Trevi, schody hiszpańskie, Panteon – najstarsza na świecie świątynia antyczna, Watykan z bazyliką św. Piotra i Pawła, wycieczki autokarowe są organizowane z Silvi Marina oraz Martinsicuro. CENA ok 45 EUR .

ANCONA i SANKTUARIUM ŚWIĘTEGO DOMU W LORETTO Ankona to miasto portowe w środkowych Włoszech, położone na malowniczych wzgórzach adriatyckiego wybrzeża. Jego początki sięgają zamierzchłych czasów starożytnych kiedy to greccy osadnicy z Syrakuz założyli tu jedną ze swoich kolonii i nazwali ją Ancon Dorica. http://navtur.pl/place/show/552,ankona Święty Dom z Loreto stał się pierwszym międzynarodowym sanktuarium poświęconym Dziewicy Maryi. Przedmiotem kultu są w Loreto trzy ściany tworzące dom Świętej Rodziny. W rzeczywistości mieszkanie składało się z groty wykutej w skale i właśnie z pomieszczenia otoczonego

trzema ścianami. Ścianę wschodnią domku, którą stanowiła skała pochodząca z groty z Nazaretu, zastępuje teraz ołtarz.

L’AQUILA (ok. 100 km) – główne miasto regionu oraz wybitne centrum z wieloma zabytkami, np. Kościół San Bernardino, Kościół Santa Maria del Suffragio, zabytkowa Fontanna, XVI-wieczny zamek z czasów panowania Hiszpanów. Choć w 2009 roku miasto zostało dotknięte trzęsieniem ziemi i tak ma wiele do zaoferowania. CENA ok 35 EUR Wycieczki odbywają sie przy frekwencji co najmniej 30 osób . Ceny wycieczek fakultatywnych podane są orientacyjnie.