• WŁOCHY samolot z Krakowa ABRUZJA MARTINSICURO wypoczynek 2018

WŁOCHY samolot z Krakowa ABRUZJA MARTINSICURO wypoczynek 2018

 • Lokalizacja:
 • Długość: 8 dni
 • Wyjazdy rozpoczynają się: 02/07/2018
 • Powroty kończą się: 16/07/2018
 • Cena od: 2490 zł

WŁOCHY samolot z Krakowa ABRUZJA  MARTINSICURO wypoczynek 2018

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1
Wylot: Kraków przylot na lotnisko Pescara, transfer do hotelu, obiadokolacja, nocleg
Dzień 2 -7
Wypoczynek i plażowanie, kąpiele w Morzu Adriatyckim, piesze wycieczki po okolicy, Możliwość uczestnictwa w płatnych wycieczkach fakultatywnych .
Dzień 8
 Śniadanie, lunch , wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, przylot do Krakowa w godzinach wieczornych

W/w program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych nieprzewidzianych sytuacji.

WŁOCHY samolot z Krakowa ABRUZJA  MARTINSICURO wypoczynek 2018

Martinsicuro to malownicza miejscowość regionu Abruzzo, położona w pobliżu słynnego kurortu San Benedetto del Tronto, znana z szerokich, piaszczystych plaż, promenady nadmorskiej z palmami i licznymi kafejkami oraz dużego centrum rekreacji. Wielkim atutem miejscowości są rodzinne restauracje oparte na przysmakach kuchni włoskiej oraz tradycyjna gościnność.

Hotel San Remo***DEPEDANCE

POŁOŻENIE: VILLA ROSA –Martinsicuro – tuż przy pięknej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza, hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi, dla osób niepełnosprawnych oraz dla zwierząt.

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL SAN REMO DEPEDANCE :

pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, klimatyzacją, balkonem, TV. W pokojach bezpłatny dostęp do WI FI , 100 m do plaży , wyżywienie : śniadania w w restauracji SAN REMO DEPEDANCE , obiadokolacje w restauracji hotelowej HOTEL SAN REMO .

WYPOSAŻENIE: restauracja, bar, sejf w hotelowej recepcji, winda, bezpłatny parking, ogród, plac zabaw, bezpłatne wypożyczenie roweru, na prywatnej plaży do dyspozycji gości hotelu bezpłatne leżaki i parasole.

WYŻYWIENIE: FB śniadanie – bufet, lunch i obiadokolacje serwowane, napoje do posiłków, kawa, cappuccino w barze,

WŁOCHY samolot z Krakowa ABRUZJA  MARTINSICURO wypoczynek 2018      

TERMIN     :         02.07 – 9.07.2018

 

CENA                 1.272 ZŁ + 280 EUR razem ok 2.490 zł                      

Cena imprezy razem ok jest równowartością kwoty poddanej w EUR przeliczonej wg kursy sprzedaży Banku PKO BP obowiązującej w dniu dokonania ostatecznej wpłaty + kwota w zł. Kwota razem ok podana jest orientacyjnie – przyjęto kurs  1 EUR = 4,35 zł

ZNIŻKI :

Dzieci do lat 12 przy dwóch osobach pełnopłatnych zniżka 30 % kwoty w EUR

3 i 4 osoba dorosła w pokoju                                          zniżka 25 % kwoty w EUR

Cena zawiera

 • 7 noclegów , wyżywienie: śniadania, lunch, obiadokolacje, wino i inne napoje do posiłków,  kawa, herbata, woda w barze,
 • animacje na plaży, wieczór z dj, karaoke,
 •  serwis plażowy, wypożyczenie rowerów,
 • transfery na lotnisko, ubezpieczenie KL+NNW+ bagaż
 • bilet lotniczy,
 • podatek VAT .

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych ,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy, dopłaty do połączeń antenowych,
 • opłaty 15 zł/osobę na TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY .
 • świadczeń nie zawartych w ofercie,
 • opłat za bagaż inny niż podręczny ,
 • opłat za wycieczki fakultatywne.

Uwagi

Minimalna wymagana ilość uczestników wynosi 30 osób. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy z powodu braku wymaganej, minimalnej ilości uczestników, o czym poinformuje na piśmie klienta, nie później, niż na 10 dni przed rozpoczęciem imprezy.

DOPŁATY DO TRAS ANTENOWYCH :

Kielce, Częstochowa 65 zł; Warszawa 80 zł, Łódź 125 zł; Tarnów 60 zł.

Na trasach dojazdowych możliwy jest transport samochodem osobowym lub busem. Połączenia antenowe realizowane będą przy minimum 5 uczestnikach imprezy. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez biuro według kolejności zgłoszeń.
POTWIERDZENIE DOJAZDÓW ANTENOWYCH DO 7 DNI PRZED TERMINEM WYJAZDU.

Wycieczki fakultatywne

wycieczki autokarowe są organizowane przy frekwencji minimum 30 osób

RZYM (ok. 210 km) – czarująca stolica z słynnymi zabytkami jak np. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol z rzeźbą Marka Aureliusza, Fontanna di Trevi, schody hiszpańskie, Panteon – najstarsza na świecie świątynia antyczna, Watykan z bazyliką św. Piotra i Pawła, . CENA ok  45 EUR .

ANCONA i SANKTUARIUM ŚWIĘTEGO DOMU W LORETTO

Ankona to miasto portowe w środkowych Włoszech, położone na malowniczych wzgórzach adriatyckiego wybrzeża. Jego początki sięgają zamierzchłych czasów starożytnych kiedy to greccy osadnicy z Syrakuz założyli tu jedną ze swoich kolonii i nazwali ją Ancon Dorica. CENA  ok 30 EUR

Święty Dom z Loreto stał się pierwszym międzynarodowym sanktuarium poświęconym Dziewicy Maryi. Przedmiotem kultu są w Loreto trzy ściany tworzące dom Świętej Rodziny. W rzeczywistości mieszkanie składało się z groty wykutej w skale i właśnie z pomieszczenia otoczonego trzema ścianami. Ścianę wschodnią domku, którą stanowiła skała pochodząca z groty z Nazaretu, zastępuje teraz ołtarz.             CENA  ok 35 EUR

L’AQUILA (ok. 100 km) – główne miasto regionu oraz wybitne centrum z wieloma zabytkami, np. Kościół San Bernardino, Kościół Santa Maria del Suffragio, zabytkowa Fontanna, XVI-wieczny zamek z czasów panowania Hiszpanów. Choć w 2009 roku miasto zostało dotknięte trzęsieniem ziemi i tak ma wiele do zaoferowania.           CENA  ok 35 EUR

Wycieczki odbywają sie przy frekwencji co najmniej 30 osob .