• WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa MARTINSICURO wypoczynek 2018

WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa MARTINSICURO wypoczynek 2019

 • Lokalizacja:
 • Długość: 12 dni
 • Wyjazdy rozpoczynają się: 04/07/2019
 • Powroty kończą się: 24/07/2019
 • Cena od: 2477 zł

WŁOCHY ABRUZJA  : hotel blisko morza , czysta woda i strzeżone morskie kąpielisko , serwis plażowy wspaniała kuchnia / posiłki 3 x dziennie , wino do kolacji  /,  transport autokarem , w drodze powrotnej pobyt w Wenecji z przewodnikiem .

WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa  MARTINSICURO wypoczynek 2019

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1
Wyjazd: Kraków, ul. Ujastek 1 o godz. 19.00, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy.
Dzień 2
Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, kolacja, nocleg.
Dzień 3-10
Wypoczynek i plażowanie, kąpiele w Morzu Adriatyckim, piesze wycieczki po okolicy, Możliwość uczestnictwa w płatnych wycieczkach fakultatywnych .
Dzień 11
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, Przejazd do Wenecji , pobyt ok 9 godz. w Wenecji: rejs z Sottomarina do Wenecji na Plac Św. Marka (płatny 14 euro / os.), spacer uliczkami miasta, Plac Św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto, czas wolny na zakupy i indywidualne zwiedzanie . Wyjazd w drogę powrotną . Przejazd nocny przez Włochy, Austrię i Czechy.
Dzień 12
Przyjazd do Krakowa w godzinach przedpołudniowych.

WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa  MARTINSICURO wypoczynek 2019

Martinsicuro to malownicza miejscowość regionu Abruzzo, położona w pobliżu słynnego kurortu San Benedetto del Tronto, znana z szerokich, piaszczystych plaż, krystalicznie czystej wody ,promenady nadmorskiej z palmami i licznymi kafejkami oraz dużego centrum rekreacji. Wielkim atutem miejscowości są rodzinne restauracje oparte na przysmakach kuchni włoskiej oraz tradycyjna gościnność. http://hotelsanremo.it/non-solo-mare/

HOTEL SAN REMO*** DEPEDANCE :

POŁOŻENIE: VILLA ROSA – MARTINSICURO tuż przy pięknej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza, hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi, dla osób niepełnosprawnych oraz dla zwierząt.

ZAKWATEROWANIE: pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, klimatyzacją, balkonem, TV. W pokojach bezpłatny dostęp do WI FI , 100 m do plaży .

WYPOSAŻENIE: restauracja, bar, sejf w hotelowej recepcji, winda, bezpłatny parking, ogród, plac zabaw, bezpłatne wypożyczenie roweru, na prywatnej plaży do dyspozycji gości hotelu bezpłatne leżaki i parasole, przebieralnie i prysznice tylko dla gości hotelowych.

WYŻYWIENIE: FB śniadanie – bufet, lunch i obiadokolacje serwowane – wybór z karty, napoje do posiłków, wino do lunchu i kolacji, od godz. 11-23 kawa, herbata, woda w barze , tradycyjna kuchnia włoska, regionalne kolacje tematyczne.

WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa  MARTINSICURO wypoczynek 2018      

TERMIN : 04.07-15.07.2019r.

                   13.07-24.07.2019r.

                  

CENA: 380 € + 824 zł razem ok. 2477 zł

Cena imprezy jest równowartością kwoty podanej w EUR przeliczonej wg kursu sprzedaży pieniądza banku PKO BP obowiązującego w dniu dokonania ostatecznej zapłaty + kwota w zł. Wpłata w PLN lub w EUR. Cena „razem około” jest podana orientacyjnie –przyjęto kurs 1 EUR = 4,35 PLN .

ZNIŻKI : Dzieci do lat 12 przy dwóch osobach pełnopłatnych zniżka 400 zł,  3 osoba dorosła w pokoju zniżka 200 zł  

Cena zawiera

 • 9 noclegów,
 • wyżywienie: śniadania, lunch, obiadokolacje, wino i inne napoje do posiłków, kawa, herbata, woda w barze,
 • animacje na plaży,
 • wieczór z dj, karaoke,
 • serwis plażowy,
 • wypożyczenie rowerów,
 • ubezpieczenie KL+NNW+ bagaż ,
 • transport autokarem

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy,
 • dopłaty do połączeń antenowych,
 • świadczeń nie zawartych w ofercie,
 • opłat za wycieczki fakultatywne.
 • rejs na Plac Św. Marka (płatny 14 euro / os.),
 • miejscowego przewodnika w Wenecji 4,5 €+ 1,50 € słuchawki,
 • TFG 10 zł

Wycieczki fakultatywne

RZYM (ok. 210 km) – czarująca stolica z słynnymi zabytkami jak np. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol z rzeźbą Marka Aureliusza, Fontanna di Trevi, schody hiszpańskie, Panteon – najstarsza na świecie świątynia antyczna, Watykan z bazyliką św. Piotra i Pawła, wycieczki autokarowe są organizowane z Silvi Marina oraz Martinsicuro. CENA ok 45 EUR .

ANCONA i SANKTUARIUM ŚWIĘTEGO DOMU W LORETTO Ankona to miasto portowe w środkowych Włoszech, położone na malowniczych wzgórzach adriatyckiego wybrzeża. Jego początki sięgają zamierzchłych czasów starożytnych kiedy to greccy osadnicy z Syrakuz założyli tu jedną ze swoich kolonii i nazwali ją Ancon Dorica. http://navtur.pl/place/show/552,ankona Święty Dom z Loreto stał się pierwszym międzynarodowym sanktuarium poświęconym Dziewicy Maryi. Przedmiotem kultu są w Loreto trzy ściany tworzące dom Świętej Rodziny. W rzeczywistości mieszkanie składało się z groty wykutej w skale i właśnie z pomieszczenia otoczonego trzema ścianami. Ścianę wschodnią domku, którą stanowiła skała pochodząca z groty z Nazaretu, zastępuje teraz ołtarz.https://www.salon24.pl/u/niewiarygodne/706377,loreto-najbardziej-polskie-z-wloskich-miast

L’AQUILA (ok. 100 km) – główne miasto regionu oraz wybitne centrum z wieloma zabytkami, np. Kościół San Bernardino, Kościół Santa Maria del Suffragio, zabytkowa Fontanna, XVI-wieczny zamek z czasów panowania Hiszpanów. Choć w 2009 roku miasto zostało dotknięte trzęsieniem ziemi i tak ma wiele do zaoferowania. CENA ok 35 EUR Wycieczki odbywają sie przy frekwencji co najmniej 30 osób .

Ceny wycieczek fakultatywnych podane są orientacyjnie.