WIELKANOC w górach KRYNICA ZDRÓJ

  • Lokalizacja:
  • Długość: 4 dni
  • Wyjazdy rozpoczynają się: 31/03/2018
  • Powroty kończą się: 04/04/2018
  • Cena od: 480 zł

KRYNICA ZDRÓJ  to miejscowość o wyjątkowych walorach klimatycznych, leczniczych ,turystycznych, rekreacyjnych i sportowych. Swoja sławę zawdzięcza znakomitym wodom leczniczym.

WIELKANOC w górach KRYNICA ZDRÓJ

WIELKANOC w górach KRYNICA ZDRÓJ  jedno z najbardziej znanych uzdrowisk polskich, położone w otoczeniu rozległych lasów bukowo -iglastych w dolinie Kryniczanki i jej dopływów. Jest to miejscowość o wyjątkowych walorach klimatycznych, leczniczych ,turystycznych, rekreacyjnych i sportowych http://www.krynica-zdroj.pl/pl/205/0/strona.html. Swoja sławę zawdzięcza znakomitym wodom leczniczym. Malowniczy krajobraz, szlaki turystyczne, szlaki narciarskie, kolejka gondolowa na Jaworzynkę krynicką, kolejka linowa na Górę Parkową http://www.atrakcjekrynicy.pl/gora-parkowa-krynica.html .

REZYDENCJA „ZAMEK”  jest usytuowana na zalesionym zboczu Góry Krzyżowej,   5 min spacerem od centrum uzdrowiska. Do zamku prowadzi 105 schodów.                                                                                         Idealne miejsce noclegowe zarówno dla uprawiających czynną turystykę jak i szukających spokoju. Oferuje przestronne i jasne pokoje1,2,3 osobowe, z bezpłatnym Wi Fi. W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz łazienka z prysznicem. Czajniki do dyspozycji na każdym piętrze. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane. W rezydencji znajduje się urokliwa sala kominkowa.

Termin: 31.03 -03.04.2018               CENA: 590 zł

CENA ZAWIERA : 3 noclegi , 3 śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane. Menu świąteczne.

CENA NIE ZAWIERA: transportu, opłaty uzdrowiskowej 3,50zł/1dzień,dopłaty do pok.1 osobowego-60zł

Pobyt rozpoczyna się obiadokolacja a kończy śniadaniem.

OŚRODEK „ARIA” w Krynicy usytuowany jest przy pachnącym lesie jodłowo- świerkowym z dala od ulicznego zgiełku, zaledwie 10 min od pijalni wód mineralnych i deptaku.

POKOJE: 2,3,4osobowe z łazienką, tv, wi-fi, czajnik, przy ośrodku zadaszony grill.

Termin: 31.03 03.04.2018              Cena : 480 zł

POKOJE: 2,3,4osobowe z łazienką, tv, wi-fi, czajnik, przy ośrodku zadaszony grill.

CENA ZAWIERA: 3 noclegi,3x śniadanie w formie bufetu, 3x obiadokolacja serwowana. Menu świąteczne.

Pobyt rozpoczyna się obiadokolacja a kończy śniadaniem.

 

 

CENA NIE ZAWIERA: transportu, opłaty uzdrowiskowej 3,50zł/1dzień,dopłaty do pok.1 osobowego-60zł

 

W trakcie pobytu można skorzystać z wyjazdów na wycieczki: Budapeszt, kąpielisko w grotach

Miszkolc Tapolca /Wegry/,kąpielisko z wodami siarkowymi – Vrbov na Słowacji, wycieczki w Beskid Śląski, Beskid Niski i wiele innych.

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE :

 W trakcie pobytu można skorzystać z wyjazdów na wycieczki, np. Budapeszt, kąpielisko w grotach – Miszkolc (Węgry), kąpielisko z wodami siarkowymi – Vrbov (Słowacja), wycieczki w Beskid Sądecki, Beskid Niski i wiele innych. (Dla naszych klientów na wszystkie wycieczki 10% rabatu).