USTRONIE MORSKIE kolonia , obóz lato 2018

 • Lokalizacja:
 • Długość: 14 dni
 • Wyjazdy rozpoczynają się: 10/07/2018
 • Powroty kończą się: 23/07/2018
 • Cena od: 1775 zł

 

USTRONIE MORSKIE kolonia , obóz lato 2018

  Ramowy plan wycieczki

  Dzień 1
  Zbiórka o godz.7.oo,wyjazd z Krakowa- ul. Ujastek 1. Przyjazd do ośrodka , zakwaterowanie, kolacja ,nocleg.

  Dzień 2 - 13
   Realizacja programu :plażowanie, kąpiele w morzu pod okiem ratownika, piesze wycieczki, dyskoteki ognisko. Zajęcia sportowe i rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, spartakiady i konkursy, karaoke. Wycieczka autokarem do Parku Rozrywki ZIELENIEWO , 3 godzinny program z przewodnikiem potem korzystanie dowolne ze wszystkich atrakcji .Krainy tematyczne Parku Rozrywki  : Western City , Wioska Indianska , ZOO ,Lunapark ,Motopark , Stadnina koni http://www.zieleniewo.pl/. 1 x wstęp do Parku Wodnego w Ustroniu Morskim.
  Dzień 14
  śniadanie ,wykwaterowanie, pobranie  prowiantu, wyjazd, w godz porannych, powrót do Krakowa w godz. wieczornych.

  Ustronie Morskie to miejscowość o charakterze typowo turystycznym położona nad Morzem Bałtyckim w zachodnio pomorskim. Większość zakładów, hoteli i punktów gastronomicznych oferuje swoje usługi tylko w sezonie letnim.
  Ustronie Morskie to jedna z bardziej znanych miejscowości turystyczno- uzdrowiskowych polskiego wybrzeża, tętniąca gwarem w sezonie letnim, senna i spokojna po za sezonem.

  Ośrodek Wczasowy KORAL położony jest w samym centrum Ustronia Morskiego, ok. 100 m od morza, na ogrodzonym terenie. Zakwaterowanie w 2 ,3i 4 -osobowych pokojach z łazienkami i balkonami. W pokojach znajduje się telewizor, radio, czajnik, szklanki, ręczniki oraz sprzęt plażowy (leżaki i parawan). Ośrodek posiada 2 świetlice . Do dyspozycji gości jest także przestronny taras, miejsce na ognisko oraz boisko do siatkówki i koszykówki.

  USTRONIE MORSKIE kolonia , obóz lato 2018

  TERMIN  : 10.07-23.07.2018       14 dni / 13 noclegów 

  CENA:

  UCZESTNIK OBOZU 

  12-17 lat

  DZIECKO DO 3 LAT

  bez świadczeń

  OPIEKUN

  DZIECKA

   DO 3 LAT

  DZIECKO

  3-11 LAT

  przy 2 osobach

  dorosłych  w pokoju

             1.775 ZŁ    690 ZŁ     1.995 ZŁ 1.875 zł

   

  Cena zawiera

  13 noclegów,                                                                                                                                                           transport komfortowym autokarem na trasie Kraków-Ustronie Morskie – Kraków,                                  wyżywienie 3 posiłki dziennie +podwieczorek/dla dzieci/,domowa kuchnia ,prowiant na drogę powrotną/tylko dla dzieci/,                                                                                                                                       realizacja programu, opieka kadry: kierownik pedagogiczny, wychowawcy z doświadczeniem w pracy z młodzieżą ,                                                                                                                                                                            opiekę medyczną: pielęgniarka na miejscu, lekarz na telefon,                                                                                     ubezpieczenie: NNW SIGNAL IDUNA POLSKA , podatek VAT,

  Cena nie zawiera

   

  ubezpieczenia od chorób przewlekłych,                                                                                                                 ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy,                                                                                                         dopłaty do połączeń antenkowych, taksy klimatycznej / dla dorosłych dorosłych 2 zł od osoby/dzień ,             dla osób dorosłych wycieczki do PARKU ROZRYWKI ZIELENIEWO ,                                             prowiantu na drogę powrotną ,                                                                                                                                                         przy dojeżdzie własnym  – parking przy ośrodku płatny na miejscu .                                                                            przy dojeżdzie wasnym , parking przy ośrodku płatny na miejscu .

  Uwagi

  1.Wymagana ważna legitymacja szkolna.  

  Wycieczki fakultatywne

  Polecamy wycieczki http://www.trasy.ustronie-morskie.pl

   

  Uwagi

  WYJAZDY AUTOKARU:

  Kraków, ul. Ujastek 1 – Kombinat (budynek S), godz. 7.00

  DOPŁATY DO TRAS ANTENOWYCH :

  Kielce, Częstochowa 65 zł; Warszawa 145 zł, Łódź 125 zł; Tarnów, Katowice 60 zł.

  Na trasach dojazdowych możliwy jest transport samochodem osobowym lub busem. Połączenia antenowe realizowane będą przy minimum 5 uczestnikach imprezy. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez biuro według kolejności zgłoszeń.
  POTWIERDZENIE DOJAZDÓW ANTENOWYCH DO 7 DNI PRZED TERMINEM WYJAZDU.