• SŁOWACJA Rajeckie Teplice Wellnes i SPA cały rok

SŁOWACJA – RAJECKIE TEPLICE – KOMPLEKS SPA&WELLNESS – luksus dla seniora i nie tylko……

 • Lokalizacja:
 • Długość: 6 dni
 • Wyjazdy rozpoczynają się: 17/03/2020
 • Powroty kończą się: 22/03/2020
 • Cena od: 2015 zł

Rajeckie Teplice SŁOWACJA  SPA & WELLNESS  wiosna – jesień 2020

Uzdrowisko kusi ofertą leczniczą i wypoczynkową na najwyższym poziomie. Specjalistyczne usługi w ekskluzywnym otoczeniu, wykwalifikowany personel oraz niekwestionowany europejski standard przyciągają najbardziej wymagających gości. Niezwykła atmosferę tego miejsca tworzy nie tylko antyczny wystrój wnętrz, lecz przede wszystkim światowa sława tutejszych wód leczniczych.

 

Rajeckie Teplice KOMPLEKS SPA&WELLNESS 2020

 

Dzień 1

Wyjazd z Krakowa o godz.9.30 Kraków, ul. Ujastek 1, przyjazd do ośrodka ,zakwaterowanie, spacer po okolicy, obiadokolacja, wieczorne korzystanie z basenów, nocleg.

Dzień 2-5

wypoczynek: korzystanie ze wszystkich atrakcji Wodnego Świata. Dodatkowo dla chętnych baza zabiegowa, kosmetyczna(płatna). Piesze wycieczki do Słonecznych Skałek, Doliną Rajcanki oraz po okolicy.

Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie do godz.11.00, złożenie bagażu w recepcji Mała Fatra, korzystanie z” Wodnego Świata” do godz.12.30.Wyjazd o godz.13.oo w kierunku Polski. Przyjazd w godzinach wieczornych.

 

Rajeckie Teplice SŁOWACJA  SPA & WELLNESS  2020

RAJECKIE TEPLICE: to uzdrowisko bardzo kusi swoja ofertą leczniczą i wypoczynkową na najwyższym poziomie. Specjalistyczne usługi w ekskluzywnym otoczeniu, wykwalifikowany personel oraz niekwestionowany europejski standard przyciągają najbardziej wymagających gości. Niezwykła atmosfera tego miejsca tworzy nie tylko antyczny wystrój wnętrz, lecz przede wszystkim sława tutejszych wód leczniczych. Specjalizują się w  leczeniu chorób: układu ruchu, kobiece, zawodowe, chroniczne zapalenia oskrzeli, astma, chroniczne zapalenia zatok. Wody lecznicze zawierają rzadkie pierwiastki w tym lit wpływające kojąco na system nerwowy. Uzdrowisko położone jest w malowniczej dolinie rzeki Kuneradka i Rajcanka w północno-zachodniej Słowacji k. Żyliny. 

Hotele i wille:

Mała Fatra***-położona w parku zdrojowym 50m od hotelu Aphrodyta. W obiekcie recepcja ,restauracja ze smacznym wyżywieniem, winda. Pokoje 1,2-osobowe(+dostawki) z łazienkami ( ręczniki), tv-sat, telefon, radio, lodówka, wifi.

Villa Margareta***-pensjonat oddalony o 150m od hotelu Aphrodyta. Pokoje 1,2 osobowe(+dostawka), z łazienkami i aneksem kuchennym, tv sat, radio.

Hotel Aphrodyta****-posiada pokoje 2,3 osobowe, jest to główny budynek kompleksu uzdrowiskowego i w nim znajdują się baseny wewnętrzne i zewnętrzne z hydromasażami, sauny, jacuzzi, sale relaksacyjne, restauracje ,kawiarnie, siłownia oraz cała baza lecznicza i kosmetyczna.

Transport: autokar lub bus na trasie Kraków-Rajeckie Teplice – Kraków

Wyżywienie :2 x dziennie: śniadania bufet szwedzki, obiadokolacja serwowana -wybór z karty:1 danie z trzech + woda, 

BASENY I SAUNY:

4 baseny wewnętrzne. Jeden basen większy z wodą o temp. 30-32 st. C przeznaczony do pływania i aqua aerobiku ,drugi basen z ciepłą wodą o temp.37-38 st. C jest przeznaczony do kąpieli leczniczych ,znajduje się tu wiele dysz, hydromasaży, strumienie zimnej i ciepłej wody które powodują lepsze ukrwienie organizmu, kąpiele bąbelkowe , bicze wodne ,mały basenik do masażu stóp na przemian z gorąca i zimna wodą, basen wypoczynkowy z hydromasażami. 

6 basenów zewnętrznych :czynnych cały rok. Okrągły basen do siedzenia z wodą o temp.36-38 st. C z antyczną altanką wyposażony w wodne dysze masażowe, basen turecki składający się z dwóch części :jeden z wodą o temp.42-45st. C, drugi z woda zimną,  basen rodzinny o temp 26-28st.C ulokowany pod skałą z kamienia naturalnego, z wodospadem z zimną wodą oraz hydromasaże, basen pływacki 25m długości o temp 25-26st C,  basen relaksacyjny pod skałką z wodą o temp 34-35 st. C z hydromasażami oraz z leżankami do kąpieli bąbelkowych, basen zalecany po saunach: z dwoma akwenami ciepłej wody w kolorze czerwonym 42-45stC oraz wody chłodnej w kolorze niebieskim 27-29stC, 

SAUNY wewnętrzne: fińska/sucha/parowa :solna ,bylinkowo -ziołowa, arabska ,mentolowa, sauna relaksacyjna .

Sauny zewnętrzne suche: fińska w której odbywają się specjalne rytuały od 10-12 minut z nacieraniem ciała różnymi balsamami oraz sauna lodowa znajdująca się w chacie z kołem młyńskim w której masujemy się lodem.

Częścią Saunowego Świata są pomieszczenia z leżankami do relaksu przy kojącej muzyce. Przyjemna niepowtarzalna atmosfera -to wszystko by osiągnąć stan maksymalnego relaksu i rozluźnienia. Na terenie Wodnego Świata znajdują się liczne restauracje i kawiarenki oraz źródełka z leczniczą wodą do picia. 

 Terminy i ceny

17-22.03.2020 wiosna 2020

08-13.11.2020   jesień 2020

Zakwaterowanie: Hotel Mała Fatra***, Villa Flora***, Villa Margareta***    Cena: 2.015 zł

Zakwaterowanie : Hotel Aphrodite****                                                                        Cena: 2.600 zł

Dopłata do pokoju 1 osobowego : 270 zł , 450 zł Hotel Afrodite ****

Cena zawiera

 • 5 noclegów w pokojach 1,2 osobowych,
 • wyżywienie 2xdziennie w Małej Fatrze,
 • całodzienne korzystanie z Wodnego świata/baseny +sauny+sale relaksacyjne z muzyką/siłownia, 3x masaże klasyczne po 15 minut,
 • taksę klimatyczną,
 • ubezpieczenie KL+NNW+bagaż,
 • opieka pilota-rezydenta,
 • podatek VAT

Cena nie zawiera

 • świadczeń nie wymienionych w ofercie,
 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy,
 • dopłat do połączeń antenowych.

UWAGA: Proponowane rzeczy potrzebne do zabrania: szlafrok (pobyt w willach) , czepek kąpielowy na baseny zewnętrzne, 2 kostiumy kąpielowe na zmianę, klapki na basen.