• MAZURY Piękny Brzeg koło WĘGORZEWA autokar z Krakowa

PIĘKNY BRZEG /k WĘGORZEWA -MAZURY

 • Lokalizacja:
 • Długość: 8 dni
 • Wyjazdy rozpoczynają się: 21/09/2019
 • Powroty kończą się: 28/09/2019
 • Cena od: 1355 zł

MAZURY PIĘKNY BRZEG koło WĘGORZEWA autokar z Krakowa .

Przywitaj jesień nad najczystszym polskim jeziorze , ryby , grzyby i nie tylko.

Ciesz się wspaniałym czystym powietrzem

Autokar z Krakowa.

PIĘKNY BRZEG /k WĘGORZEWA -MAZURY

PIĘKNY BRZEG /k WĘGORZEWA -MAZURY. Ramowy plan wycieczki

Dzień 1
zbiórka o godz. 6:00 wyjazd z Krakowa. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, zapoznanie się z okolicą, kolacja.
Dzień 2 - 7
Wypoczynek, plażowanie, kąpiele w jeziorze, wędkowanie, grzybobranie. Wycieczka : Mamerki – ogromny kompleks budynków i schronów w którym mieściła się Kwatera Główna Wojsk Lądowych Trzeciej Rzeszy. Ostatnio zaczęto właśnie w Mamerkach poszukiwania Bursztynowej Komnaty.

Dzień 8
śniadanie,wykwaterowanie,wyjazd ,powrót do Krakowa w godz. wieczornych.

Ośrodek Wypoczynkowo- Żeglarski Piękny Brzeg to idealne miejsce na urlop na Mazurach. Największym atutem ośrodka jest jego położenie na wyniesionym brzegu jeziora Święcajty co zapewnia naszym gościom niepowtarzalny widok na jezioro, który można podziwiać wprost z tarasów domków letniskowych przeznaczonych dla  gości. Ośrodek posiada ponad 400 metrów własnej linii brzegowej!

Jezioro Święcajty to jedno z najczystszych jezior w Polsce – I klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce położonego na północnym końcu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu Węgorzewa.Ze względu na rozległe, łagodne i piaszczyste zejście do wody jest to idealne miejsce dla amatorów windsurfingu i pływania. Powietrze, czysta woda licznych jezior i rzek, różnorodność krajobrazu polodowcowego i obfitość lasów, stwarzają doskonałe warunki także dla amatorów żeglarstwa, turystyki pieszej i rowerowej. Wszystko w jednym miejscu i ryby i grzyby.

POŁOŻENIE:  7,5 ha nieskażonej mazurskiej przyrody,  port z kejami na 50 miejsc z nowymi sanitariatami. Wypożyczalnia sprzętu wodnego, kajaków, rowerów wodnych i turystycznych łodzi żaglowych i motorowych. Piaszczysta plaża, boiska: do koszykówki, siatkówki. Miejsce na ognisko / grilla/, łowiska wędkarskie, plac zabaw dla dzieci, parking strzeżony, kąpielisko.  

ZAKWATEROWANIE: domki campingowe typu Traper skłądające się z 2 pokoi 2 osobowych ze wspólna łazienką  w pełni wyposażoną  i wspólnym aneksem kuchennym oraz wspólnym  salonikiem z rozkładaną sofą. Domki posiadają obszerny taras. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowe meble i są całkowicie odnowione. Na wyposażenie domku składa się: pościel, tv, zabudowa kuchenna: lodówka, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce, kuchenka elektryczna, garnki, patelnia

WYŻYWIENIE: w tawernie serwującej dania kuchni lokalnej :3x dziennie :śniadanie w formie bufetu, obiad serwowany i kolacja w formie bufetu.

 Terminy i ceny

TERMIN: 21-28.09.2019

CENA:  1355 zł

 • 7 noclegów,
 • 3 x wyżywienie,
 • transport autokarem na trasie Kraków -Węgorzewo-Kraków,
 • NNW,
 • podatek VAT

 

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych,
 • taksy klimatycznej,

Uwagi

Mozliwość wypożyczenia na miejscu grzejnika elektrycznego 15zł /1dzień