NEUM Hotele  i  Apartamenty

  • Lokalizacja:
  • Długość: 7 dni
  • Cena od: 410 zł

Neum ma rozwiniętą bazę turystyczną. Neum jest doskonałą bazą wypadową dla turystów chcących zwiedzić pobliski Dubrownik, Mostar, Medjugorje czy Czarnogórę.

NEUM Hotele  i  Apartamenty autokar/dojazd własny 7 lub 14 noclegów

HOTEL ZENIT*** stylowo i funkcjonalnie urządzony, ulokowany na pięknym morskim wybrzeżu tuż przy promenadzie, nad żwirowo – kamienistą plażą (parasole i leżaki płatne ok. 3 € /dzień). Pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki,  z łazienką z ręcznikami,   TV-SAT,   WiFi  i wentylatorem. Do dyspozycji gości: bar hotelowy, kawiarnia, restauracja, cukiernia oraz klub w którym organizowane są koncerty. Hotel posiada własny kryty basen z morska wodą, płatną saunę, bezpłatny parking, boiska do siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki, piłki nożnej oraz płatne korty tenisowe. Hotel nie przyjmuje zwierząt. Wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Hotel AGAVA **** nowoczesny,  obiekt znajdujący się w centralnej części miejscowości Neum, obok Hotelu Grand Neum, 2 min od morza i plaży. Do dyspozycji gości pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki, łazienką z suszarką do włosów i z ręcznikami, balkonem z widokiem na morze, klimatyzacją, lodówką, TV-SAT oraz bezpłatnym WI-FI. Przy obiekcie bezpłatny parking. Wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

HOTEL & VILLA MATIĆ ***  to obiekt położony przy magistrali, niedaleko miejskiej plaży. Pokoje z łazienkami z ręcznikami, klimatyzacją, balkonem i TV-SAT. Na miejscu restauracja, recepcja i parking. Wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

APARTAMENTY KNEŻEVIĆ. Komfortowo wyposażony obiekt położony tylko 50 m od morza i ok. 15 min spacerem od centrum miejscowości. W pobliżu sklep i restauracja. Obiekt posiada apartamenty jedno i dwupokojowe. Studia jednopokojowe dla 2-4 osób to jedno pomieszczenie z miejscami do spania z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem (lodówka, naczynia kuchenne) oraz łazienka z prysznicem i z ręcznikami. Apartamenty dwupokojowe dla 4-5 osób składają się z sypialni przeznaczonej dla 2-3 osób, pokoju dziennego z 1 lub 2 miejscami do spania w którym znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, naczynia kuchenne) i łazienka z ręcznikami. Wszystkie apartamenty posiadają klimatyzację, telewizor, balkon z widokiem na morze. Przy budynku do dyspozycji gości grill, bezpłatny parking oraz garaż płatny 2 €/doba–koniczna rezerwacja. Apartament nie przyjmuje zwierząt. Wyżywienie: we własnym zakresie.

 Terminy i ceny

ZNIŻKI:

w hotelach dziecko do  2 lat jako 3 osoba w pokoju bez łóżka , płaci tylko 400 zł

HOTEL ZENIT   i   HOTEL  MATIC

dziecko 2-12 lat jako 3 osoba w pokoju z łóżkiem, płaci kwotę w zł + 80% kwoty €

dwoje dzieci 2-12 lat jako 3 i 4 osoba w pokoju na wspólnym łóżku każde płaci kwotę zł + 50% kwoty €

osoba powyżej 12 lat jako 3 osoba w pokoju płaci kwotę w zł + 85% kwoty € 

HOTEL AGAVA

dziecko do 7 lat jako 3 osoba w pokoju z łóżkiem płaci kwotę w zł + 50% kwoty € 

dziecko 7-12 lat jako 3 osoba w pokoju z łóżkiem płaci kwotę w zł + 70% kwoty € 

osoba powyżej 12 lat jako 3 osoba w pokoju z łóżkiem płaci kwotę w zł + 80 % kwoty €.

APARTAMENTY KNEZEVIC

dziecko do  2 lat jako dodatkowa osoba w apartamencie bez świadczeń, płaci tylko 400 zł

3 i 4 osoba w studio 2 osobowym oraz  5 osoba w apartamencie 4 osobowym, każda płaci kwotę w zł + 85 € / 7 dni

DOPŁATY:

obowiązkowa taksa klimatyczna płatna na miejscu: 1 €  dziennie / osoba, dzieci do 12 lat nie płacą taksy.

HOTEL ZENIT

do pokoju 1 osobowego  112 €/7 dni, do pokoju z balkonem 35 € /osoba/7 dni (konieczna rezerwacja), do lodówki w pokoju 35 €/pokój/7 dni (konieczna rezerwacja), do trzeciego posiłku 53 € /osoba/7 dni, wynajęcie garażu 35 €/7 dni (konieczna rezerwacja)

HOTEL AGAVA    do pokoju 1 osobowego 50 % kwoty €, do trzeciego posiłku 60 € /osoba/7 dni

ŁĄCZENIE TURNUSÓW    drugi turnus dopłata: 250 zł + kwota €.      

DOJAZD WŁASNY:  całość płatna w Polsce:  200 zł + kwota w €.

Istnieje możliwość turnusów od soboty do soboty (dotyczy tylko dojazdu własnego). 

Cena zawiera

  • przejazd autokarem,
  • 7 noclegów,
  • wyżywienie wg oferty, 
  • korzystanie prądu, wody i pościeli,
  • ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż,
  • TFG.