MUSZYNA – ZŁOCKIE KOLONIA I WCZASY ZDROWOTNE

  • Lokalizacja:
  • Długość: 10 dni
  • Wyjazdy rozpoczynają się: 28/06/2020
  • Powroty kończą się: 07/07/2020
  • Cena od: 1395 zł

MUSZYNA -ta malownicza miejscowość stwarza wspaniałe warunki na wypoczynek  w otoczeniu natury i świerzego powietrza . Tu zdrowie  płynie z natury !

MUSZYNA położona jest malowniczym zakątku Beskidu Sądeckiego nad Popradem. Miejsce to pozwala na odpoczynek  w bliskim towarzystwie natury. To właśnie tu, na „wyciągnięcie ręki”, znajdują się fantastyczne krajobrazy, górskie szlaki, bujne lasy, Mnogość szlaków turystycznych pozwala na dogłębne poznanie tego malowniczego zakątka Polski. Duże zalesienie terenów wokół sprawia, że mikroklimat doliny Złockiego sprzyja szczególnie leczeniu chorób układu oddechowego. Prawdziwym bogactwem okolicy są liczne ujęcia leczniczej wody mineralnej o charakterze szczawodorowęglanowo -sodowo-magnezowych, żelazistych.

HOTEL BEATA *** położony jest w Popradzkim Parku Krajobrazowym na pograniczu polsko -słowackim w dolinie rzeki Poprad w Muszynie- Złockie. Jest idealnym miejscem dla osób, które chcą w ciszy i spokoju odpocząć od zgiełku wielkich miast, a także dla tych, którzy preferują aktywny wypoczynek. Wokół hotelu znajduje się zadbany teren z altaną myśliwską przystosowaną  do organizacji imprezy/ grill, ognisko,/nawet w czasie niepogody.

WYPOSAŻENIE: Luksusowe  pokoje 2,3 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym/suszarki do włosów, prysznic z hydromasażami ,bidet i ręczniki / Każdy pokój  wyposażony jest w klimatyzację ,telewizor , telefonu ,sejf i stały dostęp do internetu.

WYŻYWIENIE: dzieci 3x dziennie w klimatyzowanej restauracji. Śniadanie bufet ,obiad i kolacja serwowane. Dorośli: śniadania i obiadokolacje. 

PROGRAM POBYTU 

1 dzień :Wyjazd o godz 8.oo z Krakowa ul. Ujastek 1. Przyjazd do    hotelu, zakwaterowanie, obiad.  oraz krótkie zwiedzanie okolicy, kolacja.

2 dzień-9 dzień: realizacja programu ,spacery po Muszynie: zwiedzanie Ogrodów Sensorycznych z wieżą widokową, Ogrodów Biblijnych przy kościele św. Józefa, ,zabytkowego rynku, z dwiema kapliczkami – św. Floriana i św. Jana Nepomucena, pochodzące z przełomu XVIII i XIX wieku,  ruin zamku z XI V wieku. Aktywne zajęcia w Parku Zdrojowym Baszta- ścieżka zdrowia, boisko i plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu, degustacja wybranej  wody mineralnej.

Całodniowa wycieczka do Krynicy-Zdrój ,zwiedzanie najciekawszych miejsc: pomnik Jana Kiepury, pomnik Nikifora, pomnik Bogusława Kaczyńskiego, pijalnie wód mineralnych z degustacją wód  ,spacer po deptaku i zabawy wśród  multimedialnych  fontann krynickich, wjazd kolejką na górę Parkową .

Plażowanie i kąpiele nad Złockim Potokiem, zajęcia sportowe i rekreacyjne, spartakiady, konkursy, karaoke,dyskoteki,1x ognisko z pieczeniem kiełbasek.

10 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka pożegnalny spacer, powrót do Krakowa w godz.13-14.oo

CENA ZAWIERA:

realizację programu,

9noclegów w pokojach 3,4 osobowych,

3x dziennie wyżywienie – grupa kolonijna, osoby dorosłe 2 x dziennie wyżywienie,

przejazd autokarem lub busem na trasie Kraków-Muszyna-Kraków,

opiekę kadry pedagogicznej, wychowawcy z doświadczeniem z dziećmi,

opieka medyczna i lekarz na telefon,

ubezpieczenie : NNW SIGNAL IDUNA POLSKA

CENA NIE ZAWIERA:

ubezpieczenia od chorób przewlekłych,

ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy,

taksy klimatycznej dla osób dorosłych 3.50zł od 1osoby/1 dzień, programu dla osób dorosłych.

Uczestnicy  grupy wiekowej 3-7 lat zakwaterowani są w pokojach 2,3,4 osobowych z opiekunem, wspólnie spożywają posiłki, mogą uczestniczyć w programie realizowanym przez Kadrę przez 4 godziny dziennie zgodnie z ustalonym i harmonogramem i wybranymi zajęciami dla dzieci. 

TERMIN i CENA :     

28.06-07.07.2020

CENA WCZASY : 1735 Zł

CENA KOLONIE : 1395 Zł