MAZURY Piękny Brzeg koło WĘGORZEWA autokar z Krakowa

  • Lokalizacja:
  • Długość: 8 dni
  • Wyjazdy rozpoczynają się: 22/09/2018
  • Powroty kończą się: 29/09/2018
  • Cena od: 1050 zł

MAZURY PIĘKNY BRZEG koło WĘGORZEWA autokar z Krakowa .

Przywitaj jesień nad najczystszym polskim jeziorze , ryby , grzyby i nie tylko.

Ciesz się wspaniałym czystym powietrzem

Autokar z Krakowa.

MAZURY Piękny Brzeg  koło WĘGORZEWA autokar z Krakowa

MAZURY Piękny Brzeg koło WĘGORZEWA autokar z Krakowa .Ramowy plan wycieczki

Dzień 1
  zbiórka o godz. 6:00 wyjazd z Krakowa. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, zapoznanie się z okolicą, kolacja.
Dzień 2 - 7
Wypoczynek, plażowanie, kąpiele w jeziorze, wędkowanie, grzybobranie.

Wycieczka : Mamerki – ogromny kompleks budynków i schronów w którym mieściła się Kwatera Główna Wojsk Lądowych Trzeciej Rzeszy. Ostatnio zaczęto właśnie w Mamerkach poszukiwania Bursztynowej Komnaty.

Dzień 8
 śniadanie,wykwaterowanie,wyjazd ,powrót do Krakowa w godz. wieczornych.  

W/w program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych nieprzewidzianych sytuacji.

Ośrodek Wypoczynkowo- Żeglarski Piękny Brzeg to idealne miejsce na urlop na Mazurach. Największym atutem ośrodka jest jego położenie na wyniesionym brzegu jeziora Święcajty co zapewnia naszym gościom niepowtarzalny widok na jezioro, który można podziwiać wprost z tarasów domków letniskowych przeznaczonych dla gości. Ośrodek posiada ponad 400 metrów własnej linii brzegowej!

Jezioro Święcajty to jedno z najczystszych jezior w Polsce – I klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce położonego na północnym końcu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu Węgorzewa.Ze względu na rozległe, łagodne i piaszczyste zejście do wody jest to idealne miejsce dla amatorów windsurfingu i pływania. Powietrze, czysta woda licznych jezior i rzek, różnorodność krajobrazu polodowcowego i obfitość lasów, stwarzają doskonałe warunki także dla amatorów żeglarstwa, turystyki pieszej i rowerowej. Wszystko w jednym miejscu i ryby i grzyby.

POŁOŻENIE:  7,5 ha nieskażonej mazurskiej przyrody,  port z kejami na 50 miejsc z nowymi sanitariatami. Wypożyczalnia sprzętu wodnego, kajaków, rowerów wodnych i turystycznych łodzi żaglowych i motorowych. Piaszczysta plaża, boiska: do koszykówki, siatkówki. Miejsce na ognisko / grilla/, łowiska wędkarskie, plac zabaw dla dzieci, parking strzeżony, kąpielisko.

 Terminy i ceny

Termin: 22 – 09.09.2018

Cena:  1.050 zł

7 noclegów ,3 x wyżywienie,

transport autokarem na trasie Kraków -Węgorzewo-Kraków,

ubezpieczenie NNW,

podatek VAT

 

Cena nie zawiera

CENA NIE ZAWIERA: ubezpieczenia od chorób przewlekłych, taksy klimatycznej,

DOPŁATY : Mozliwość wypożyczenia na miejscu grzejnika elektrycznego 15zł /1dzień

Uwagi

Minimalna wymagana ilość uczestników wynosi 30 osób. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy z powodu braku wymaganej, minimalnej ilości uczestników, o czym poinformuje na piśmie klienta, nie później, niż na 10 dni przed rozpoczęciem imprezy.