• WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa MARTINSICURO wypoczynek 2018

Majówka WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa MARTINSICURO

  • Lokalizacja:
  • Długość: 9 dni
  • Wyjazdy rozpoczynają się: 01/05/2020
  • Powroty kończą się: 09/05/2020
  • Cena od: 1640 zł

WŁOCHY ABRUZJA  : hotel blisko morza , czysta woda i strzeżone morskie kąpielisko , serwis plażowy wspaniała kuchnia / posiłki 3 x dziennie , wino do kolacji  /,  transport autokarem.

MAJÓWKA – WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa  MARTINSICURO

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1
Wyjazd z Krakowie o godz. 16 :00 Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy
Dzień 2

Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie . Odpoczynek. Kolacja.

Dzień 3

Śniadanie . Czas wolny na plażowanie. Po lunchu plaża, dla chętnych możliwość wycieczek rowerowych alejami wzdłuż  morza Kolacja , wieczorny spacer po okolicy.

Dzień 4
Śniadanie.  Po lunchu wyjazd do San Benedetto del Tronto , pobliskiego miasteczka słynącego miedzy innymi z pięknej promenady z tysiącami palm i oleandrów .Spacer po molo. Czas wolny, możliwość zakupów. Powrót do hotelu na kolację .
Dzień 5
Całodzienna wycieczka do Rzymu (30 €). Zwiedzanie Rzymu i Watykanu: Muzea Watykańskie z Kaplicą Sykstyńską, zamek i most Anioła, Plac Navona, Panteon, fontanna di Trevi . Powrót na kolację.
Dzień 6
Śniadanie. Plażowanie, po lunchu wyjazd autokarem do GROTAMARE pobliskiego miasteczka na skale. Powrót do hotelu na kolację. 
Dzień 7
Śniadanie . Czas wolny na plażowanie. Po lunchu plaża, dla chętnych możliwość wycieczek rowerowych alejami wzdłuż  morza Kolacja , wieczorny spacer po okolicy.
Dzień 8
Po lunchu wykwaterowanie z hotelu  . Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd nocny przez Włochy, Austrię, Czechy.
Dzień 9

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach przedpołudniowych.

MAJÓWKA WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa  MARTINSICURO

Martinsicuro to malownicza miejscowość regionu Abruzzo, położona w pobliżu słynnego kurortu San Benedetto del Tronto, znana z szerokich, piaszczystych plaż, krystalicznie czystej wody ,promenady nadmorskiej z palmami i licznymi kafejkami oraz dużego centrum rekreacji. Wielkim atutem miejscowości są rodzinne restauracje oparte na przysmakach kuchni włoskiej oraz tradycyjna gościnność. http://hotelsanremo.it/non-solo-mare/

HOTEL SAN REMO*** DEPEDANCE :

 POŁOŻENIE: w miejscowości VILLA ROSA  tuż przy pięknej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza, hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi, dla osób niepełnosprawnych oraz dla zwierząt.

ZAKWATEROWANIE:

pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, klimatyzacją, balkonem, TV. W pokojach bezpłatny dostęp do WI FI , 100 m do plaży .

WYPOSAŻENIE: restauracja, bar, sejf w hotelowej recepcji, winda, bezpłatny parking, ogród, plac zabaw, bezpłatna wypożyczalnia rowerów, na prywatnej plaży do dyspozycji gości hotelu bezpłatne leżaki i parasole, przebieralnie i prysznice tylko dla gości hotelowych.

WYŻYWIENIE: FB śniadanie – bufet, lunch i obiadokolacje serwowane – wybór z karty, napoje do posiłków, wino do lunchu i kolacji, od godz. 11-23 kawa, herbata, woda  w barze  , tradycyjna kuchnia włoska, regionalne kolacje tematyczne.

MAJÓWKA WŁOCHY ABRUZJA autokar z Krakowa  MARTINSICURO       

TERMIN : 01- 09.05.2020

CENA: 1640 zł

 

 

CENA ZAWIERA : 6 noclegów  , wyżywienie: śniadania, lunch, obiadokolacje, wino i inne napoje do posiłków,  kawa, herbata, woda w barze,   serwis plażowy, wypożyczenie rowerów, ubezpieczenie KL+NNW+ bagaż 

Ceny wycieczek fakultatywnych podane są orientacyjnie.

CENA NIE ZAWIERA: ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy, świadczeń nie zawartych w ofercie, opłaty TFG 10 zł

Uwaga: wymagany ważny co najmniej 1 m-c od daty powrotu, paszport lub dowód osobisty