KRYNICA ZDRÓJ ZIMOWISKO 2020

  • Lokalizacja:
  • Długość: 8 dni
  • Wyjazdy rozpoczynają się: 25/01/2020
  • Powroty kończą się: 01/02/2020
  • Cena od: 1100 zł

KRYNICA ZDRÓJ ZIMOWISKO 2020

KRYNICA ZDRÓJ ZIMOWISKO 2020

KRYNICA ZDRÓJ-to miasto uzdrowiskowe w malowniczej kotlinie pasma górskiego Jaworzyny Krynickiej w Beskidzie Sadeckim. Dla amatorów narciarstwa liczne trasy biegowe i zjazdowe oraz wyciągi w rejonie Słotwin, wschodniego zboczu Krzyżowej, Dolinie Czarnego Potoku, na Górze Jaworzyna. Większość stoków narciarskich jest sztucznie naśnieżona i oświetlona do późnych godzin nocnych. Doskonałe miejsce do wypoczynku ,rozrywki i uprawiania zimowych sportów.

ŚRODEK TRIUMF- usytuowany jest w centrum Krynicy zaledwie 5 minut od pijalni wód mineralnych i deptaku. Pokoje  3,4 osobowe oraz  typu studia 2+3 z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radiem oraz siecią Wi-Fi. Większość pokoi posiada balkon lub taras z widokiem na Górę Parkową, deptak lub las. W ośrodku znajdują się dwie świetlice posiadające telewizję wyposażoną w TV-SAT i kino domowe oraz salę bilardowa , ping pong, piłkarzyki.

WYŻYWIENIE: smaczna kuchnia domowa .Śniadania bufet, obiad i kolacja serwowana

PROGRAM POBYTU KRYNICA ZDRÓJ ZIMOWISKO 2020:

1 dzień: zbiórka o godz. 8.oo z Krakowa ul. Ujastek 1 bud”S” KOMBINAT. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiad, krótki spacer po mieście -zapoznanie się z okolicą, kolacja.

2 dzień: szkolenie narciarskie i snowboardowe.

3 dzień : Historia GOPRU– prelekcja. Pokaz wyposażenia służb ratowniczych GOPRU /samochody quady, skutery śnieżne, obchód po stacji centralnej/.Bezpieczeństwo w górach, planowanie wycieczki ,formy aktywności górskiej.

4 dzień: Spacer na Górę Parkową / układy ścieżek z licznymi altankami, trzy stawy, ścieżka zdrowia, dwa szlaki turystyczne stary tor saneczkowy, Polana Michasiowa ,Bocianówka, kolejka linowo -terenowa, statua Najświętszej Marii Panny/

5 dzień: „Bieg i pad w śnieg” w programie konkurs na najorginalniejsze orły , sokoły i anioły oraz lepienie i przystrajanie bałwana. Wielkie bitwy na kule śniegowe ,zimowe gry i zabawy na śniegu.

6 dzień: ”Mam Talent”-wykazanie się swoim talentem w ramach „Dnia Celebryty”. W programie konkurs artystyczny/karaoke, gry ,dyskoteka/.

7 dzień: Spacer po krynickim deptaku oraz degustacja wybranej wody  mineralnej/są to ujęcia „Zdrój Główny”, „Słotwinka”, „Jan”, „Józef”, „Tadeusz”, „Mieczysław” i „Zuber”. /

8 dzień: Śniadanie .Ostatnie szaleństwa na śniegu. Rozdanie nagród i dyplomów uczestnikom. Wyjazd .Powrót do Krakowa ok 13-14oo.

 

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie w DW” TRIUMF”w Krynicy .Pokoje 2,3,4 osobowe, typu studio z łazienkami, tv, wifi ,wyżywienie:3 posiłki dziennie  ,opieka pedagogiczno-sportowa, ,instruktor narciarski i snowbordowy na stoku  ,realizacja programu pobytu, przejazd autokarem lub busem /przy mniejszej ilości osób,/ubezpieczenie NNW, bagaż, opieka medyczna na telefon

CENA NIE ZAWIERA:

Wypożyczenie sprzętu narciarskiego: narty, buty, kijki, kask opłata  za osobę dziennie około 30 zł

Karnet narciarski około 50zł za 4 godziny dziennie

Kaucja za karnet około 15 zł

Osoby dorosłe nie mają w cenie programu zimowiska.

 

Wymagana legitymacja szkolna do zakupu zniżkowego karnetu

 

TERMIN i CENA :     uczestnik                osoba dorosła w pokoju 2-osobowym

 

25.01-01.02.2020.      1100 zł                                 1100 zł