Krynica Zdrój wczasy świąteczne w górach 2017

  • Lokalizacja:
  • Długość: 4 dni
  • Wyjazdy rozpoczynają się: 24/12/2017
  • Powroty kończą się: 27/12/2017
  • Cena od: 545 zł

KRYNICA ZDRÓJ jedno z najbardziej znanych uzdrowisk polskich, położone w otoczeniu rozległych lasów bukowo- iglastych w dolinie Kryniczanki i jej dopływów. Jest to miejscowość o wyjątkowych walorach klimatycznych, leczniczych, turystycznych, rekreacyjnych i sportowych. Swoją sławę zawdzięcza znakomitym wodom leczniczym. Malowniczy krajobraz, szlaki turystyczne, kolejka gondolowa na Jaworzynę Krynicką, kolejka linowa na Górę Parkową.

Krynica Zdrój wczasy świąteczne w górach 2017

Krynica Zdrój wczasy świąteczne w górach 2017 , to wyśmienity sposób na atrakcyjne spędzenie świątecznych chwil w milej atmosferze i przepięknej okolicy .

Czy można wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra w bardziej malowniczej scenerii niż górski krajobraz? Czy jest coś przyjemniejszego niż skrzypiący od mrozu śnieg pod nogami i mieniące się w słońcu płatki spadające z nieba .a kuligi, psie zaprzęgi, niezliczone trasy narciarskie, sanki i łyżwy to jedynie niektóre z atrakcji które mogą uczynić ciekawszym nasz pobyt. Jednak co równie istotne – po całodziennym zmęczeniu przebywaniem na świeżym powietrzu krynickie hotele, pensjonaty, kwatery i apartamenty gwarantują ciepło domowego ogniska, , zaś liczne restauracje i kawiarnie zapewnią wszystkim zmarzniętym turystom odpowiednią porcję energii. Polecamy naszą ofertę Krynica Zdrój wczasy świąteczne w górach dla gości lubiących wypoczynek w atrakcyjnej miejscowości i lubiących spędzić święta w miłej i rodzinnej atmosferze. . Można tu mile i aktywnie spróbować leczniczych wód mineralnych . Bogata oferta atrakcji turystycznych / kuligi , wycieczki , sporty zimowe /, wystawy zadowolą wszystkich gości  http://www.krynica-zdroj.pl/. Zróżnicowane trasy narciarskie sztucznie naśnieżane pozwolą poszaleć na dobrze przygotowanych stokach http://www.jaworzynakrynicka.pl/trasy-narciarskie/ .

Polecamy zakwaterowanie w REZYDENCJI ZAMEK  , usytuowanym  , zaledwie 10 minut od Pijalni Głównej i deptaku  .http://krynicarezydencjazamek.pl/

REZYDENCJA ZAMEK jest zlokalizowana w zielonym sercu Krynicy-Zdrój, 5 minut spacerkiem do centrum miasta. Od wyciągu narciarskiego Henryk dzieli go 200 m. Usytuowana na zalesionym wzniesieniu Góry Krzyżowej, skąd rozpościera się widok na całe uzdrowisko.Idealne miejsce noclegowe zarówno dla uprawiających czynną turystykę jak i szukających spokoju. Oferuje przestronne i jasne pokoje 1,2 3 osobowe /niektóre z balkonami/ oraz bezpłatnym wifi. W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz łazienka z prysznicem .Na miejscu jadalnia serwująca smaczne posiłki. Sala kominkowa to miejsce ulubione przez turystów.

Cena zawiera:

3 noclegi , śniadania szwedzki stół i kolacje serwowane ,1 uroczysta Wigilia , 2 dni dania świąteczne

ubezpieczenie, transport na trasie Kraków-Krynica-Kraków .

Cena nie zawiera :

-opłaty uzdrowiskowej 3,50 zł/dzień od osoby ,oplaty za parking przy dojezdzie własnym ,

Dopłata za pokój 1 osobowy : 100 zł