Krynica tydzień dla zdrowia – wczasy zdrowotne SANATORIUM ZGODA

  • Lokalizacja: ,
  • Długość: 7 dni
  • Wyjazdy rozpoczynają się: 02/01/2018
  • Powroty kończą się: 18/12/2018
  • Cena od: 854 zł

Z myślą o Twoim zdrowiu

Krynica tydzień dla zdrowia – wczasy zdrowotne SANATORIUM ZGODA .

Atrakcyjny pobyt z pełnym wyżywieniem i pakietem zabiegów leczniczych

KRYNICA ZDRÓJ

Krynica tydzień dla zdrowia – wczasy zdrowotne SANATORIUM ZGODA .Krynica zwana jest „Perłą Polskich Uzdrowisk”. Jest miastem o szczególnym klimacie i to w każdym tego słowa znaczeniu: organizowany jest tu cyklicznie i rokrocznie: Festiwal im. Jana Kiepury jak i Forum Ekonomiczne Polska-Wschód; posiada najbogatsze złoża wód mineralnych w obszarze Polski jak i bogatą baze rehabilitacyjno – zabiegową dla chcących podreperować swoje zdrowie. Zlokalizowana jest tu najnowocześniejsza w Polsce kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką, gdzie też mieści się stacja narciarska. W samej Krynicy-Zdrój, jak i okolicy znajduje się duża liczba wyciągów narciarskich, kryte lodowisko, sankostrada, kolej linowa PKL na Górę Parkową, liczne parki, fontanny jak i Park Zdrojowy z urokliwymi alejkami i ścieżkami, malownicze doliny, liczne karczmy regionalne, restauracje, puby, dyskoteki.

Krynica tydzień dla zdrowia – wczasy zdrowotne SANATORIUM ZGODA

POŁOŻENIE:
przy ulicy Piłsudskiego na płaskim terenie.

POKOJE:
42 pokoje 1, 2, 3-osobowe oraz rodzinne pokoje typu studio (2+1). Ogółem pokoje mogą pomieścić do 80 osób, w tym osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, telewizor, radio, czajnik elektryczny; większość pokoi posiada balkony.

WYŻYWIENIE:
trzy posiłki dziennie.

WYPOSAŻENIE:
sala gimnastyczna, biblioteka, stanowisko komputerowe, piłkarzyki, gry planszowe, sala konferencyjna.

BAZA ZABIEGOWA:
elektroterapia, hydroterapia, balneoterapia, inhalacje, ultradźwięki, magnetoterapia, fototerapia, kinezyterapia i inne.

Pakiet dla zdrowia – 7 noclegów 2018

pobyt w terminie cena w pokoju   2i3 osob z łazienką cena w pokoju 1 osob wspólna łazienka cena w pokoju 2 osob w STUDIO / wspólna łazienka/ cena w pokoju 1 osobowym z łazienką
02.01 29.04.2018 854 854 805 995
30.04-16.10.2018 917 917 886 1015
17.10-18.12.2018 854 854 805 959

Cena za 1 osobę w wybranym pokoju

CENA ZAWIERA : 7 noclegów w ybranym pokoju ,3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet (cukrzycowa, wątrobowa, bezglutenowa, lekkostrawna, normalna) ,konsultację lekarską ,4 zabiegi lecznicze dziennie według wskazań lekarza (4 zabiegi dziennie z wyłączeniem pierwszego i ostatniego dnia pobytu, a także niedziel i dni świątecznych).Zakres zabiegów wliczonych w cenę :zabiegi borowinowe, parafinowe , wodolecznic ze ,światłolecznicze ,elektrolecznicze,inhalacje , gomnastyka indywidualna i grupowa , masaż manualny / ,kurację pitną w pijalniach wód mineralnych / 1 karnet/,gimnastykę grupową (poniedziałek – piątek), 2 seanse w Jaskini Solnej (300 metrów od sanatorium ) ,warsztaty florystyczne lub decoupage ,zajęcia FITNES ,Nordic Walcing ,wi-fi.

 

CENA NIE ZAWIERA : opłaty miejscowej płatnej w dniu przyjazdu w Recepcji , transportu , ubezpieczenia.    POBYT : od obiadokolacji do śniadania.Gimnastyka grupowa jest zabiegiem dodatkowym który nie podlega wymianie.Zabiegi dodatkowe można wykupić na miejscu zgodnie z zaleceniem lekarza.

Uwagi

Oferta dostępna jest pomiędzy 14 stycznia do 18 grudnia 2017.
Koszt dodatkowy stanowi opłata klimatyczna, płatna gotówką w Recepcji.
Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.
Gimnastyka grupowa jest zabiegiem dodatkowym, który nie podlega wymianie.
Zabiegi niedostępne w niedziele i święta.
Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów, zgodnych z zaleceniami lekarza.