HISZPANIA lato 2019 obóz dla młodzieży plus Paryż

 • Lokalizacja: ,
 • Długość: 12 dni
 • Wyjazdy rozpoczynają się: 27/06/2019
 • Powroty kończą się: 08/07/2019
 • Cena od: 2830 zł

Obóz dla młodzieży 12-18 lat w Hiszpani połączony z dwu dniowym pobytem i zwiedzeniem Paryża .

Ramowy plan pobytu

Dzień 1
O godz. 14:00 zbiórka i wyjazd, przejazd przez  Niemcy do Francji. 

Dzień 2
W godzinach dopołudniowych przyjazd do Paryża, zwiedzanie Paryża: Plac Concorde,  Pola Elizejskie, plac Vendome, Opera Garniera, Montrmartre z Moulin Rouge i Bazyliką Sacre Coeur,  obiadokolacja,   nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, dalsze zwiedzanie Paryża: Plac Trocadero, Wieża Eiffla, Luwr, wyspa La Cite z katedrą Notre Dame, Hotel de Ville, , Łuk Tryumfalny,  obiadokolacja, rejs statkiem po Sekwanie,  nocleg .

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do hotelu w Lloret de Mar. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5-10
Wypoczynek, śniadanie, lunch, obiadokolacja, plażowanie, korzystanie z basenów.

Możliwość skorzystania i uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych .

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

*Wycieczka do Barcelony po śniadaniu (za lunch i kolację suchy prowiant) zwiedzanie Sagrada Familia (z zewnątrz), Wzgórze Montjuic z obiektami olimpijskimi, dzielnicę Bariio Gotico  z najpiękniejszą ulicą Las Ramblas, następnie dla chętnych stadion Camp Nou, wieczorem Grające Fontanny. Powrót do hotelu późno w nocy. (35 e + wstęp na stadion- dla chętnych)

*Wycieczka do Andory po śniadaniu, możliwość zakupów w strefie wolnocłowej w stolicy La Vella, Za lunch suchy prowiant, powrót na obiadokolację( 28 e )

Dzień 11
Śniadanie, pożegnanie z Hiszpanią, wykwaterowanie, lunch, prowiant na drogę powrotną,  wyjazd w kierunku Francji.

Dzień 12
Przyjazd do kraju późnym popołudniem

HISZPANIA lato 2019 obóz dla młodzieży plus Paryż

Lloret de Mar jest katalońskim miastem, uznanym za najbardziej popularną miejscowość wakacyjną na Costa Brava idealną do zwiedzania i odkrywania pieszo. Pierwotnie wioska rybacka stała się ekskluzywną, modernistyczną miejscowością, pełną restauracji, barów, dyskotek, a  oddalenie o 60 km od Barcelony i 40 km od Girony powoduje, że  jest również idealnym miejscem wypadowym na wycieczki. Lloret de Mar co roku przyciąga tysiące turystów. Plaża w mieście rok rocznie zdobywa Błękitną Flagę.  Nocą neony wielopoziomowych dyskotek wabią wielbicieli  niekończącego się nocnego życia, a ulice wypełniają się tłumami turystów chętnych do wspólnej zabawy.
Bary i restauracje tętnią życiem, serwując hiszpańskie przysmaki.

 

Hotel Guitard Central Park *** 

Guitart Central Park*** to niepowtarzalny i najatrakcyjniejszy obiekt hotelowy w tej kategorii. Idealnie położony w centrum. Najładniejsza plaża Fenals zaledwie 500m od hotelu.  Na terenie kompleksu do dyspozycji gości jest aż 5 basenów, tarasy słoneczne sąsiadujące z wodospadami, kaskady opływające kwiatami i ozdobnymi krzewami. Bezpłatnie dla gości leżaki. Imponujące zaplecze sportowe i rekreacyjne, które sprawia, że w hotelu nie można się nudzić. Wśród nich m.in. korty tenisowe, siłownia, mini bowling, gry zręcznościowe. Ten hotel oferuje najlepsza międzynarodową kuchnię w ramach bardzo bogatego bufetu na każdy posiłek.
Do lunchu i obiadokolacji w bufecie regularnie podawane pyszne owoce i lody bez ograniczeń. Ponadto rewelacyjny program animacyjny, a w nim Wieczory Hiszpańskie, pokazy i koncerty na żywo.

Wyżywienie :
 śniadanie , lunch, kolacja w postaci bardzo bogatego bufetu dań do wyboru i bez ograniczeń.
Napoje – woda, soki, napoje ciepłe i zimne do śniadań bez ograniczeń.
Napoje w postaci wody serwowanej do lunchu i obiadokolacji. Inne napoje opcjonalnie dodatkowo płatne.
Dodatkowo pakiet śniadaniowy na drogę powrotną.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje wyposażone w TV, szafę, stół i krzesła. Łazienka z WC i prysznicem lub wanną. Uczestnicy kwaterowani są w pokojach 3 osobowych gdzie trzecie łóżko jest zazwyczaj pełnowymiarową dostawką, w niektórych pokojach 1 łóżko podwójne dla 2 osób, każde ma oddzielną pościel,
W pokojach bezpłatna klimatyzacja.

 Terminy i ceny

TERMIN I CENA:  27.06 – 08.07.2019 – 350 EUR + 1.310zł  razem ok. 2.830   

Cena imprezy jest równowartością kwoty podanej w EUR przeliczonej wg kursu sprzedaży   banku PKO BP obowiązującego w dniu dokonania ostatecznej zapłaty + kwota w zł. Wpłata w PLN lub w EUR.

Pozycje w tabelce „razem ok.” podane są orientacyjnie-przyjęto  kurs 1EUR= ok. 4,35 zł

Cena zawiera

 • 7 noclegów w pokojach z łazienkami i klimatyzacją w hotelu  w Hiszpanii,
 • WYŻYWIENIE:  W Hiszpanii: 3 x dziennie bufet, pierwszy posiłek obiadokolacja, ostatni lunch, prowiant na drogę powrotną,
 • transport komfortowym autokarem, 
 • opiekę pilota / rezydenta na miejscu, miejscowego przewodnika podczas wycieczek, 
 • ubezpieczenie KL + NNW + bagaż ,
 • podatek VAT ,
 • 2 noclegi w hotelu w okolicach Paryża,
 • 2 x śniadanie kontynentalne,
 • 2 x obiadokolacja    
 • Opieka wykwalifikowanej kadry.     

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych, biletów wstępu: Wieża Eiffla – 25 euro ( 12 – 24 lat 12,5), Stadion Camp Nou – 26 euro), rejsu statkiem -10 euro, metra, miejscowych przewodników, wycieczek fakultatywnych. Opłaty TFG 10 zł 
 • Ceny wycieczek fakultatywnych podane są orientacyjnie.

Uwagi

UWAGA: obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty