Grecja Scotina Beach obóz dla młodzieży lato 2018

  • Lokalizacja:
  • Długość: 12 dni
  • Wyjazdy rozpoczynają się: 30/06/2018
  • Powroty kończą się: 25/08/2018
  • Cena od: 1740 zł

Chcesz być Fit i mieć piękną sylwetkę? Brakuje Ci ruchu? Lubisz aktywnie spędzać czas? Trening poprawi Twoją kondycję i wydolność organizmu. Czekają na Ciebie zajęcia takie jak: zumba, aerobik, aqua aerobik, stretching – zajęcia rozciągające. Oczywiście poza zajęciami fitness, będziesz miał czas na liczne zajęcia rekreacyjne, plażowanie, kąpiele .Ten obóz gwarantuje Ci doskonałą zabawę i dużą dawkę energii!

Chcesz być gwiazdą Snapchata lub You Tube ? Chcesz posiąść umiejętność fotografowania i filmowania ? Chcesz utrwalić swoje wspomnienia tak by inni zazdrościli Ci wakacji? Krótkie warsztaty pomogą Ci poznać tajniki sztuki „malowania światłem”. Program obejmuję zajęcia teoretyczne, modeling i atelier oraz tradycyjny plener – wschód słońca. Oczywiście wspólne filmowe produkcje i ich prezentacje. Wakacje z kamerą mogą być świetną receptą na „wakacyjną nudę”, a kto wie może i pomysłem na całe życie!

Grecja Scotina Beach obóz dla młodzieży lato 2018

Grecja Scotina Beach obóz dla młodzieży lato 2018 . Ramowy plan pobytu

Dzień 1
o godz.9:00 zbiórka i wyjazd z Krakowa, ul. Ujastek 1, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię Macedonię. Nocny przejazd w stronę Grecji.

Dzień 2
Przyjazd do Grecji w godzinach przedpołudniowych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, odpoczynek nad basenem lub krótki spacer. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00,czas na odpoczynek po podróży, spotkanie organizacyjne z kadrą, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3-10
 Wypoczynek, plażowanie i kąpiele morskie, dyskoteki, piesze wycieczki po okolicy, gry i zabawy, piesza wycieczka do zamku Krzyżowców w Platamonas, dyskoteki na miejscu, gry i zabawy ,możliwość uczestnictwa w płatnych wycieczkach fakultatywnych. Całodzienna wycieczka statkiem na wyspę Skiatos połączona z zabawą na statku , zwiedzaniem miasteczka , kąpielą morską na „złotej plaży” /za dopłatą 40 EUR/.Realizacja programu: Chcesz być Fit i mieć piękną sylwetkę? Brakuje Ci ruchu? Lubisz aktywnie spędzać czas? Trening poprawi Twoją kondycję i wydolność organizmu. Czekają na Ciebie zajęcia takie jak: zumba, aerobik, aqua aerobik, stretching – zajęcia rozciągające. Oczywiście poza zajęciami fitness, będziesz miał czas na liczne zajęcia rekreacyjne, plażowanie, kąpiele .Ten obóz gwarantuje Ci doskonałą zabawę i dużą dawkę energii!

Chcesz być gwiazdą Snapchata lub You Tube ? Chcesz posiąść umiejętność fotografowania i filmowania ? Chcesz utrwalić swoje wspomnienia tak by inni zazdrościli Ci wakacji? Krótkie warsztaty pomogą Ci poznać tajniki sztuki „malowania światłem”. Program obejmuję zajęcia teoretyczne, modeling i atelier oraz tradycyjny plener – wschód słońca. Oczywiście wspólne filmowe produkcje i ich prezentacje. Wakacje z kamerą mogą być świetną receptą na „wakacyjną nudę”, a kto wie może i pomysłem na całe życie!

.

Dzień 11
  wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Lunch, późnym popołudniem, wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Macedonię i Serbię.

Dzień 12
Dalszy przejazd przez Węgry, Słowację . Ciepły posiłek tranzytowy w drodze powrotnej na Słowacji . Przyjazd na miejsca do Krakowa w godzinach popołudniowych .

Grecja Scotina Beach obóz dla młodzieży lato 2018

Scotina Beach – miejscowość turystyczna na Riwierze Olimpijskiej, położona u podnóża Olimpu. Połączenie gór z jednej strony oraz morza z drugiej tworzy jeden z najpiękniejszych  zakątków Grecji. Bliskość miejsc takich jak Saloniki, Meteory, czy Olimp czynią Scotinę Beach interesującą dla licznie odwiedzających ją turystów. Różnorodność krajobrazów, słoneczne, piaszczyste plaże, bliskość mistycznego masywu Olimpu  są atrakcją i gwarantują udany wypoczynek. Czeka na Was upał piaszczystych plaż, błękit morza Egejskiego a przede wszystkim gościnność  Greków.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE :

HOTEL SINTRIVANIS (*** –  kategoria  lokalna) położony jest nad samym morzem w miejscowości Scotina. Do obiektu należą 3 budynki (budynek hotelowy, apartamentowiec, restauracja z kuchnią. Apartamenty składają się z 1 lub 2 sypialni, łazienki, aneksu kuchennego wyposażonego w kuchenkę elektryczną, sztućce, nakrycia i podstawowe garnki oraz lodówkę. Każdy apartament posiada odbiornik TV i klimatyzację. Kompleks hotelowy położony jest na rozległym, zielonym terenie. Odległość z hotelu do piaszczystej plaży wynosi 150 m. W pobliżu centrum miejscowości ze sklepami, tawernami, dyskotekami.

WYŻYWIENIE: Posiłki serwowane w restauracji hotelowej : 3 posiłki dziennie: śniadanie – bufet; lunch – ciepła przekąska napoje do posiłków: śniadanie – kawa, herbata ,do lunchu – woda , do obiadokolacji woda i owoce. Kuchnia grecka . Pobyt od obiadokolacji do lunchu

 Termin i cena

TERMIN CENA ILOŚĆ  DNI
30.06 – 11.07.2018 740 zł + 230 EUR  razem ok 1.740 zł 12
09.07 – 20.07.2018   740 zł + 230 EUR  razem ok 1.740 zł 12
18.07 – 29.07.2018   740 zł + 230 EUR  razem ok 1.740 zł 12
27.07 – 07.08.2018 740 zł + 230 EUR  razem ok 1.740 zł 12
05.08 – 16.08.2018 740 zł + 230 EUR  razem ok 1.740 zł 12
14.08 -25.08.2018 740 zł + 230 EUR  razem ok 1.740 zł 12

Cena imprezy razem ok jest równowartością kwoty poddanej w EUR przeliczonej wg kursy sprzedaży Banku PKO BP obowiązującej w dniu dokonania ostatecznej wpłaty + kwota w zł. Kwota razem ok podana jest orientacyjnie – przyjęto kurs 1 EUR = 4,35 zł

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 9 noclegów w hotelu „Sintrivanis” w skromnych pokojach 2,3 i 4 – osobowych z łazienką, balkonem, TV ,lodówką i klimatyzacją/w cenie/Wyżywienie: 3 posiłki dziennie/śniadanie-bufet, lunch, obiadokolacja, kuchnia grecka, napoje do posiłków: niadanie kawa, herbata, woda, lunch, obiadokolacja: woda, paczka na drogę powrotną/pomieszczenia jadalni klimatyzowane/.

1 x ciepły posiłek tranzytowy/Słowacja/.

Transport: przejazd komfortowym autokarem/klimatyzacja, fotele uchylne, wc, video na trasie :Kraków-Scotina -Kraków,

Kadra: kierownik pedagogiczny, wychowawcy, pilot w czasie przejazdu, rezydent na miejscu

Opieka medyczna: miejscowa opieka medyczna

Ubezpieczenie: Signal Iduna KL-10 000 Euro,NNW-10 000zł i bagaż-800zł

podatek VAT

Realizacja programu pobytu.

 

Cena nie zawiera

świadczeń nie wymienionych w ofercie, wycieczek fakultatywnych, wycieczki z rejsem statkiem na Wyspą Skhiatos  dopłata 40 eur ,dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu ( ok.3% ceny imprezy).ubezpieczenia od chorób przewlekłych, Opłaty na Fundusz Gwarancyjny 10 zł, opłaty za przejazdy antenowe.

  • WYCIECZKI FAKULTATYWNE  Ateny  45 EUR, Meteory 30 + 3  EUR wstep, Delfy 35 EUR, Olimp 20 EUR, Skiatos 45 EUR; Wieczór Grecki 20 EUR; Saloniki 25 EUR ,
  • UWAGA :   wycieczki można  zakupić  w BIURZE TURYSTYKI HUT PLUS

Połączenia antenowe dopłaty

GDAŃSK   150 ZŁ  , KIELCE,CZĘSTOCHOWA   50 zł  ,WARSZAWA,ŁÓDZ120 ZŁ , TARNÓW,KATOWICE     30 ZŁ

Dojazdy antenowe organizowane są przy co najmniej 5 uczestnikach.Przejazd może odbywać się autobusem rejsowym, busem, autem osobowym lub PKP.

Dojazdy antenowe organizowane są przy co najmniej 5 uczestnikach. Przejazd może odbywać się autobusem klasy turystycznej, busem, autem osobowym lub PKP. POTWIERDZENIE DOJAZDÓW ANTENOWYCH DO 7 DNI PRZED TERMINEM WYJAZDU.

PROMOCJA – stwórz własną grupę i uzyskaj rabat :

  • 4 osoby     = rabat 30 zł /osobę
  • 5-10 osób = rabat 60 zł/osobę
  • 11-20 osób = rabat 100 zł/osobę