GRECJA wrześniowy wypoczynek wycieczka

  • Lokalizacja:
  • Długość: 9 dni
  • Wyjazdy rozpoczynają się: 09/09/2017
  • Powroty kończą się: 17/09/2017
  • Cena od: 1350 zł

Przedłużmy sobie lato jadąc do GRECJI we wrześniu .  To dobry czas i dobre miejsce by skorzystać z letniej aury . Ciepłe czyste morze , piaszczyste niezatloczone plaże , bogactwo owoców ,ciekawy program ,  gorąco polecamy i zapraszamy .

GRECJA wrześniowy wypoczynek  wycieczka

Ramowy plan wycieczki  GRECJA wrześniowy wypoczynek  wycieczka

Dzień 1
   Zbiórka uczestników , wyjazd o godzinie 9: 00.Przejazd autokarem przez Polskę, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię.

Dzień 2
  Przejazd przez Grecję. Przyjazd do hotelu ,  w godzinach dopołudniowych. Zakwaterowanie , odpoczynek, plażowanie, zapoznanie się z okolicą, obiadokolacja, z winem , nocleg .

Dzień 3 - 6

Śniadanie, czas wolny na odpoczynek i plażowanie, obiadokolacja, nocleg. W wybranym terminie wycieczki do : Paleos Pantaleimonas górskiej wioski zawieszonej na wschodniej stronie masywu Olimpu oraz Litochoro ze spacerem do Wąwozu Enipeas , całodzienny wyjazd do Nei Pori / plażowanie i kąpiele morskie / i Platamonas /zakupy/  , wyjazd do KOKINO NERO na plażę i do naturalnego zdrowotnego SPA / Kokino Nero znaczy Czrwona Woda /, wizyta w greckiej tawernie .

Dla chętnych wyjazd na całodniową wycieczkę, rejs na wyspę Skiathos ( dodatkowo płatna 35 EUR ) lub na HALKIDIKI z rejsem statkiem wzdłuż półwyspu ATHOS na którym jest republika mnichów ( dodatkowo płatna 45 EUR) powrót do hotelu w godzinach wieczornych , obiadokolacji i nocleg.

Dzień 7
  Śniadanie , czas wolny na odpoczynek i plażowanie , obiadokolacja , pożegnalny wieczór przy winie , nocleg .
\

Dzień 8
  Wczesne śniadanie , wykwaterowanie z hotelu wyjazd do Thesalonik . Biała Wieża, pozostałosci palacu cesarza Galeriusza, Rotunde sw Jerzego, kosciół Agia Sofia, plac Arystotelesa  , czas wolny i na zakupy .W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Polski .Przejazd przez Macedonie i Serbię .

Dzień 9
Przejazd przez Węgry, Słowację i Polskę, po drodze posiłek we własnym zakresie. Przyjazd do Krakowa i zakończenie wycieczki  w godzinach wieczornych.

W/w program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych nieprzewidzianych sytuacji.

 GRECJA wrześniowy wypoczynek  wycieczka

Termin i cena

Termin: 09 – 17.09.2017        

Cena:  1350 zł

 

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy Lux ( WC, video, barek , klimatyzacja) ,

6 noclegów w hotelu ( pokoje 2 osobowe z łazienkami),

6 śniadań, 6 obiadokolacji,

realizację programu i opłatę lokalnych przewodników,

ubezpieczenie NNW, KL, bagażu,

opiekę pilota na całej trasie,

podatek VAT .

Cena nie zawiera

  • świadczeń nie wymienionych w ofercie .
  • opłaty 10 zł/osobę na TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY .
  • wycieczek fakultatywnych :                                                                                                                                                  METEORY   25 EUR  ,  OLIMP         20 EUR   , ATHENY       45 EUR

Uwagi

Minimalna wymagana ilość uczestników wynosi 30 osób. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy z powodu braku wymaganej, minimalnej ilości uczestników, o czym poinformuje na piśmie klienta, nie później, niż na 10 dni przed rozpoczęciem imprezy.