• Brenna - obóz konny dla dzieci i młodzieży lato 2018

BRENNA OBÓZ KONNY WIEK UCZESTNIKÓW 10 – 15 LAT

 • Lokalizacja:
 • Długość: 13 dni
 • Wyjazdy rozpoczynają się: 18/07/2019
 • Powroty kończą się: 30/07/2019
 • Cena od: 1710 zł

Obóz konny dla dzieci i młodzieży lato 2019 w Brennej , to świetne miejsce dla miłosników koni . Jazda konna, codzienna opieka i pielęgnacja nad końmi .

Poza tym zwiedzamy najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca Beskidu Śląskiego.

BRENNA OBÓZ KONNY WIEK UCZESTNIKÓW 10 – 15 LAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

RAMOWY PROGRAM POBYTU:

Dzień 1
Zbiórka i wyjazd o godz. 8.00 Kraków – ul. Ujastek 1(Kombinat bud. „S”). Przyjazd do Ośrodka, zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z okolicą, kolacja.

Dzień 2-12
Zapoznanie się z końmi w stadninie, zajęcia pielęgnacyjne i opieka nad końmi, psychologia konia, podstawy pielęgnacji, nauka jazdy konnej – 10 godzin /każdy uczestnik / pod opieką instruktorów. Dla zaawansowanych: skoki przez cavaletti, ujeżdżanie do skoków, pokonywanie toru przeszkód, korekcja postawy w skoku. Gry i zabawy zręcznościowe na koniach, rajdy konne po górach, egzamin jeździecki – dyplom z niespodzianką. Wycieczka do KOZIEJ ZAGRODY: przybliżenie kultury
regionalnej: uczestnicy zapoznają się i czynnie biorą udział w wytworzeniu sera i degustacji wykonanego produktu. Leśny Park Niespodzianek – mini zoo w ,którym można zobaczyć pokaz lotów ptaków drapieżnych, sów a także udać się na spacer Aleją Bajkową. Jedną z ciekawszych atrakcji parku są muflony i daniele, które swobodnie przemieszczają się wśród zwiedzających, i które to można karmić z ręki. W zagrodach zobaczymy : żubry, jelenie szlachetne, sarny, dziki, żbiki czy jenoty. Wycieczka na tor saneczkowy w Czantorii /koło Ustronia/. To najpopularniejszy szczyt Beskidu Śląskiego z najnowocześniejszą kolejką:710 metrów zjazdu malowniczo wijącą się, stalową rynną na specjalnych wózkach imitujących sanki. Wspaniała zabawa i przyjemność dla miłośników adrenaliny w każdym wieku. Piesze wycieczki po rezerwacie przyrody: wieża widokowa, sokolarnia, ścieżka rycerska.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczki piesze, gry i zabawy z konkursami; liczne zajęcia sportowo rekreacyjne: gry w piłkę nożną, siatkową i koszykówkę, dyskoteka; kąpiele w rzece Brennica i wiele
innych atrakcji

Dzień 13
Wyjazd z ośrodka po śniadaniu. Powrót do Krakowa – ul. Ujastek 1 (KOMBINAT), ok. godz. 13-14.00.

Brenna  obóz konny dla dzieci i młodzieży lato 2019

BRENNA i jej okolice należą do najbardziej urokliwych miejsc Beskidu Śląskiego. Położona na wysokości ok.420 m n.p.m w dolinie Brennicy odznacza się górskim, lecz zarazem łagodnym klimatem. Z trzech stron Brenną otaczają grzbiety górskie, pokryte strzelistymi świerkami, pięknymi bukami, jaworami i rozłożystymi jodłami.
Z ich stoków wypływają źródła krystalicznie czystej wody, zmieniające się w szemrzące potoki, wijące się wśród bujnej zieleni i skał.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „HUCUŁ”, położony na zboczu jednej z gór w dolinie Jatny.
Pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami. Ośrodek posiada krytą ujeżdżalnię, co umożliwia prowadzenie zajęć w każdych warunkach pogodowych. W ośrodku znajduje się stołówka, duża świetlica z TV SAT i video oraz kawiarnia, a ponadto sala bilardowa i do tenisa stołowego. Są tu znakomite warunki dla turystyki pieszej i konnej. Ośrodek posiada konie pod siodło rasy huculskiej, śląskiej i arabskiej; prowadzi naukę jazdy konnej, spacery konne w terenie, rajdy konne, rehabilitację wad postawy, przejażdżki bryczkami.

Brenna – obóz konny dla dzieci oraz młodzieży lato 2019

Terminy i ceny

POBYT CENA
18.07. -30.07.2019 1710 zł

Cena zawiera

 • 12 noclegów, realizację programu,
 • wyżywienie: 4 posiłki dziennie, domowa kuchnia, suchy prowiant na drogę powrotną,
 • komfortowy autokar lub BUS na trasie Kraków – Brenna – Kraków,
 • wykwalifikowani wychowawcy, instruktorzy jazdy konnej,
 • opiekę medyczną: lekarz na telefon,
 • ubezpieczenie: NNW SIGNAL IDUNA POLSKA,
 • realizację programu pobytu: w tym 10 godzin jazdy konnej,
 • podatek VAT .

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy
 • dopłaty do połączeń antenowych
 • świadczen nie zawartych w ofercie

Uwagi

WYMAGANY WAŻNA LEGITYMACJA SZKOLNA .

ZALECANE ZABRANIE STROJU DO JAZDY KONNEJ .

Do jazdy konnej potrzebne jest wygodne ubranie : długie spodnie lub legginsy , szorty , strój sportowy / dress/ i jezdziecki .Jeżeli nie masz , możesz go zastąpić i zamiast markowych bryczesów – grube legiginsy , zamiast sztybletów – kalosze lub wysokie trampki ,warto też zabrać kask do jazdy konnej , ośrodek zapewnia ogólodostępne toczki ale nie sa one dobrze dopasowane do głowy ani nie jest to zbyt higieniczne.

PROMOCJA – stwórz własną grupę i uzyskaj rabat :

4 osoby     = rabat 30 zł /osobę

5-10 osób = rabat 60 zł/osobę

11-20 osób = rabat 100 zł/osobę

Promocja do 23.12.2017 , ilość miejsc ograniczona .

 

DOPŁATY DO TRAS ANTENOWYCH:
Gdańsk 190 zł; Kielce, Częstochowa 65 zł; Warszawa, Łódź 160 zł; Tarnów 60,

KATOWICE, TYCHY  – bez dopłaty

Dojazdy antenowe organizowane są przy co najmniej 5 uczestnikach. Przejazd może odbywać się autobusem klasy turystycznej, busem, autem osobowym lub PKP. POTWIERDZENIE DOJAZDÓW ANTENOWYCH DO 7 DNI PRZED TERMINEM WYJAZDU.

DODATKOWE JAZDY KONNE : 30 zł/godz. płatne na miejscu w Ośrodku.