BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Wycieczki zagraniczne i wczasy na całym świecie

Image Alt

Węgry

Obóz

Węgry

1885 zł za osobę

HAJDUSZOBOSZLO to miasto w południowo-wschodnich Węgrzech. Setki tysięcy wczasowiczów znajduje tu rok rocznie orzeźwienie w 13 basenach plaży HUNGAROSPA, wśród których wymienić należy sztuczne fale, basen z bąbelkami, brodziki i inne atrakcje. Prawdziwą jednak sensację stanowi tzw. „śródziemnomorski brzeg morza”, który ze swą – liczącą 6200 m powierzchnią wody. Dzięki leczniczym wodom w rejonie kąpieliska , nasycenie powietrza jodem jest kilkakrotnie większe niż nad Bałtykiem.

 

HOTEL SIESTA ***

POŁOŻENIE: znajduję się ok. 150 m od kąpieliska Aquaparku w miejscowości uzdrowiskowej Hajduszoboszlo. Ośrodek został wybudowany w 1991r. I zajmuję powierzchnię 1 ha. W hotelu znajduję się winda. Na terenie obiektu znajduję się całodobowa recepcja, restauracja, parking, plac zabaw dla dzieci.

WYPOSAŻENIE/POKOJE:

Pokoje 2,3,4 osobowe. Każdy z nich dysponuje balkonem i aneksem kuchennym z pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach telewizor , dostęp do W-FI.

TRANSPORT: autokar na trasie Kraków-Hajduszoboszlo-Kraków

WYŻYWIENIE: w restauracji hotelowej nasi goście mają do wyboru węgierską i międzynarodową kuchnię. 3 posiłki dziennie: śniadanie i kolacja na terenie hotelu/ śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja  w formie menu/,obiad na kąpielisku w Aqaua- Palace/w formie menu/

 

CENA ZAWIERA: 8 noclegów w hotelu„ Siesta”, transport komfortowym, autokarem lub busem na trasie Kraków – Hajduszoboszlo – Kraków, wyżywienie 3x dziennie  kuchnia węgierska dopasowana do dzieci z Polski, 5 całodziennych wstępów na baseny termalne, suchy prowiant na drogę powrotną, realizacja programu, opieka pedagogiczna, opieka pilota w czasie przejazdu, opieka partnera węgierskiego. TFG/ UFG

OPIEKA MEDYCZNA: miejscowa opieka medyczna

UBEZPIECZENIE: KL+NNW+bagaż SIGNAL IDUNA, podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA: ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji imprezy, opłat za wycieczki fakultatywne.

Termin: 16.07-24.07.2022.

Cena: 1885 zł

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

Budapeszt 25 € ,Oradea 10 € Ceny wycieczek fakultatywnych podane są orientacyjnie.

 

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem tego formularza, jeśli masz pytania odnośnie tej oferty lub dostępności danego pokoju. W przypadku niektórych ofert dane pokoje dostępne są jedynie na zapytanie.

8 noclegów
 • Cel podróży
  Węgry
 • Termin
  16.07-24.07.2022
 • Miejsce i czas wyjazdu
  Kraków, ul. Ujastek 1 (KOMBINAT bud. "S"), godz. 9:00
 • Powrót
  W godzinach wieczornych
 • Zawarto
  Nocleg
  Transport komfortowym autokarem
  Ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA
  Wyżywienie
 • Nie zawarto
  ALL INCLUSIVE
  Dopłata do połączeń antenowych
  Opieka medyczna
  Opłata na TFG
  Przelot Samolotem
  Serwis hotelowy
  Tax miejscowy
  Transfer lotnisko-hotel-lotnisko
  Ubezpieczenie od chorób przewlekłych
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
  Ubezpieczenie: KL+NNW+bagaż
  Wykwalifikowana kadra
1

Dzień 1

Zbiórka i wyjazd o godz. 9.00 Kraków - ul. Ujastek 1 (Kombinat bud. „S”). Przejazd przez SŁOWACJĘ. Przyjazd do Hajduszoboszlo, zakwaterowanie, kolacja.
2

Dzień 2-8

Realizacja programu:  plażowanie, kąpiele w basenach termalno - leczniczych, piesze wycieczki, dyskoteki. Zajęcia sportowe i rekreacyjne: piłka plażowa, siatkowa i nożna, badminton, spartakiady i konkursy, karaoke. 5 x wstępy na odkryte baseny termalne.
3

Dzień 9

Śniadanie. Wykwaterowanie. Po obiedzie wyjazd do Krakowa, powrót w godzinach wieczornych.
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem poniższego formularza, aby dokonać rezerwacji.

  s