BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Wycieczki zagraniczne i wczasy na całym świecie

Image Alt

Rajeckie Teplice – Kompleks SPA&WELLNESS, Słowacja

Zwiedzanie

Rajeckie Teplice – Kompleks SPA&WELLNESS, Słowacja

1500 zł za osobę

luksus dla seniora i nie tylko…
RAJECKIE TEPLICE to uzdrowisko bardzo kusi swoja ofertą leczniczą i wypoczynkową na najwyższym poziomie. Specjalistyczne usługi w ekskluzywnym otoczeniu, wykwalifikowany personel oraz niekwestionowany europejski standard przyciągają najbardziej wymagających gości. Niezwykła atmosfera tego miejsca tworzy nie tylko antyczny wystrój wnętrz, lecz przede wszystkim sława tutejszych wód leczniczych.
Specjalizują się w  leczeniu chorób: układu ruchu, kobiece, zawodowe, chroniczne zapalenia oskrzeli, astma, chroniczne zapalenia zatok. Wody lecznicze zawierają rzadkie pierwiastki w tym lit wpływające kojąco na system nerwowy. Uzdrowisko położone jest w malowniczej dolinie rzeki Kuneradka i Rajcanka w północno-zachodniej Słowacji k. Żyliny.

 

Hotele i wille:
Mała Fatra***-położona w parku zdrojowym 50m od hotelu Aphrodyta. W obiekcie recepcja ,restauracja ze smacznym wyżywieniem, winda. Pokoje 1,2-osobowe(+dostawki) z łazienkami (ręczniki), tv-sat, telefon, radio, lodówka, wifi. Villa Margareta***-pensjonat oddalony o 150m od hotelu Aphrodyta. Pokoje 1,2 osobowe(+dostawka), z łazienkami i aneksem kuchennym, tv sat, radio.

Hotel Aphrodyta****-posiada pokoje 2,3 osobowe, jest to główny budynek kompleksu uzdrowiskowego i w nim znajdują się baseny wewnętrzne i zewnętrzne z hydromasażami, sauny, jacuzzi, sale relaksacyjne, restauracje ,kawiarnie, siłownia oraz cała baza lecznicza i kosmetyczna.
Transport: autokar lub bus na trasie Kraków-Rajeckie Teplice – Kraków
Wyżywienie: 2 x dziennie: śniadania bufet szwedzki, obiadokolacja serwowana -wybór z karty:1 danie z trzech + woda

Wyjazd z Krakowa o godz.9.30 Kraków, ul. Ujastek 1, przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, spacer po okolicy, obiadokolacja, wieczorne korzystanie z basenów, nocleg. W ostatnim dniu wykwaterowanie do godz.11.00, złożenie bagażu, korzystanie z ”Wodnego Świata” do godz.12.30. Wyjazd o godz.13.00 w kierunku Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.

 

CENA ZAWIERA: 4 lub 5 noclegów ( w zależności od terminu) w pokojach 2 osobowych, wyżywienie 2 x dziennie w Małej Fatrze ,całodzienne korzystanie z Wodnego Świata: baseny, sauny, sale relaksacyjne z muzyką, siłownia, transport, ubezpieczenie KL+NNW+bagaż, opieka pilota-rezydenta, podatek VAT
CENA NIE ZAWIERA: świadczeń nie wymienionych w ofercie, opłaty klimatycznej, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy, dopłat do połączeń antenowych.

 

TERMIN:

19-23.04.2021 Vila Margareta 5dni / 4 noclegi CENA: 1500 zł
19-23.04.2021 Hotel Afrodyta Palace 5 dni/4 noclegi Cena: 2220 zł
08-13.11.2021 Vila Margareta 6 dni/5 noclegów CENA: 1800 zł
08-13.11.2021 Hotel Mala Fatra 6 dni/ 5 noclegów CENA: 1920 zł
08-13.11.20121 Hotel Afrodyta Palace 6 dni/5 noclegów CENA: 2620 zł

Dopłata do pok.1 osobowego 350 zł

 

BASENY I SAUNY:
4 baseny wewnętrzne. Jeden basen większy z wodą o temp. 30-32 st. C przeznaczony do pływania i aqua aerobiku ,drugi basen z ciepłą wodą o temp.37-38 st. C jest przeznaczony do kąpieli leczniczych, znajduje się tu wiele dysz, hydromasaży, strumienie zimnej i ciepłej wody które powodują lepsze ukrwienie organizmu, kąpiele bąbelkowe, bicze wodne ,mały basenik do masażu stóp na przemian z gorąca i zimna wodą, basen wypoczynkowy z hydromasażami.
6 basenów zewnętrznych: czynnych cały rok. Okrągły basen do siedzenia z wodą o temp.36-38 st. C z antyczną altanką wyposażony w wodne dysze masażowe, basen turecki składający się z dwóch części :jeden z wodą o temp.42-45st. C, drugi z woda zimną, basen rodzinny o temp 26-28st.C ulokowany pod skałą z kamienia naturalnego, z wodospadem z zimną wodą oraz hydromasaże, basen pływacki 25m długości o temp 25-26st C, basen relaksacyjny pod skałką z wodą o temp 34-35 st. C z hydromasażami oraz z leżankami do kąpieli bąbelkowych, basen zalecany po saunach: z dwoma akwenami ciepłej wody w kolorze czerwonym 42-45stC oraz wody chłodnej w kolorze niebieskim 27-29stC.

SAUNY wewnętrzne: fińska/sucha/parowa :solna ,bylinkowo -ziołowa, arabska ,mentolowa, sauna relaksacyjna .
Sauny zewnętrzne suche: fińska w której odbywają się specjalne rytuały od 10-12 minut z nacieraniem ciała różnymi balsamami oraz sauna lodowa znajdująca się w chacie z kołem młyńskim w której masujemy się lodem. Częścią Saunowego Świata są pomieszczenia z leżankami do relaksu przy kojącej muzyce. Przyjemna niepowtarzalna atmosfera -to wszystko by osiągnąć stan maksymalnego relaksu i rozluźnienia. Na terenie Wodnego Świata znajdują się liczne restauracje i kawiarenki oraz źródełka z leczniczą wodą do picia.

UWAGA: Proponowane rzeczy potrzebne do zabrania: szlafrok (pobyt w willach), 2 kostiumy kąpielowe na zmianę, klapki na basen.

 

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem tego formularza, jeśli masz pytania odnośnie tej oferty lub dostępności danego pokoju. W przypadku niektórych ofert dane pokoje dostępne są jedynie na zapytanie.

4 lub 5 noclegów
 • Cel podróży
  Słowacja
 • Termin
  19.04-23.04.2021, 08.11-13.11.2021
 • Miejsce i czas wyjazdu
  Kraków, ul. Ujastek 1 (KOMBINAT bud. "S"), 9:30
 • Powrót
  W godzinach popołudniowych
 • Zawarto
  Nocleg
  Transport komfortowym autokarem
  Ubezpieczenie: KL+NNW+bagaż
  Wyżywienie
 • Nie zawarto
  ALL INCLUSIVE
  Dopłata do połączeń antenowych
  Opieka medyczna
  Opłata na TFG
  Przelot Samolotem
  Serwis hotelowy
  Tax miejscowy
  Transfer lotnisko-hotel-lotnisko
  Ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA
  Ubezpieczenie od chorób przewlekłych
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
  Wykwalifikowana kadra
s