BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Wycieczki zagraniczne i wczasy na całym świecie

Image Alt

Opatija, Chorwacja

Obóz

Opatija, Chorwacja

2170 zł za osobę

HOTEL SMART SELECTION ISTRIA***

 

Opatija to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych i luksusowych nadmorskich kurortów na północno – wschodnim wybrzeżu półwyspu Istria, nazywany często „chorwackim Monte Carlo”. Wyjątkowo łagodny, śródziemnomorski klimat, czyste i ciepłe wody Adriatyku, malownicza linia brzegowa, bujna roślinność, przepiękne i starannie pielęgnowane miejskie parki, eleganckie i ciekawe architektonicznie wille z czasów monarchii austrowęgierskiej, luksusowe hotele, ośrodki wellness – wszystko to tworzy niepowtarzalną atmosferę Opatii i sprawia, że co roku chętnie przybywają tutaj turyści z całego świata.

Zakwaterowanie: HOTEL Smart Selection ISTRA*** położony jest bezpośrednio nad morzem, przy słynnej nadmorskiej promenadzie Lungo Mare, ok. 300 m od centrum Opatiji. Wspaniałe miejsce dla osób, które cenią sobie komfort miejsca zakwaterowania- chcą mieć blisko zarówno na plażę jak i do licznych kawiarni czy restauracji w centrum miasta.
Wyposażenie: restauracja, bar, baseny (wewnętrzny i zewnętrzny), punkt wymiany walut, całodobowa recepcja z sejfem hotelowym, dostęp do wi-fi, stół bilardowy.
Pokoje: 2, 3, 4 – osobowe klimatyzowane, z widokiem na ulicę, z TV i pełnym węzłem sanitarnym. Na wyposażeniu łazienki ręczniki i suszarka do włosów.
Wyżywienie: W restauracji hotelowej w formie bufetu. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek : śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną. Śniadanie w formie bufetu, kawa, herbata, sok, woda, lunch – posiłek jednodaniowy, obiadokolacja: zupy, różne rodzaje dań do wyboru, desery, kompot. Do śniadania i kolacji napoje z dozownika.

 

CENA ZAWIERA: 7 noclegów w pokojach 2,3,4 osobowych z klimatyzacją, wyżywienie 3x dziennie, przejazd autokarem, opiekę Kadry pedagogicznej, pilota-rezydenta, przedstawiciela organizatora, prowiant na drogę powrotną. Ubezpieczenie: KL+NNW+bagaż, podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA: dopłaty do połączeń antenowych, opłaty 10zł/osobę na TFG

 

CENA:  350 € + 640 zł – razem około 2170 zł

TERMIN: 12.07-21.07.2021r. – 7 noclegów

Cena imprezy jest równowartością kwoty podanej w EUR przeliczonej wg kursu sprzedaży banku PKO BP obowiązującego w dniu dokonania ostatecznej zapłaty+ kwota w zł. Wpłata w PLN lub w EUR. Pozycje w tabelce „razem ok.” podane są orientacyjnie – przyjęto kurs 1 EUR = ok. 4,35PLN.

 

Wycieczki fakultatywne:

 • Wyspa KRK – Cres – Fish Piknik ok. 45 EUR.
 • Rijeka ok. 5 EUR,
 • Pula /z Koloseum/ ok 47 EUR
 • Jeziora Plitvickie ok. 47 EUR + bilety wstępu
 • Jaskinia Postojnia /Słowenia/ ok. 41 EUR
 • Wenecja ok 78 EUR

Uwaga: Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty. Ceny wycieczek fakultatywnych podane są orientacyjnie.

 

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem tego formularza, jeśli masz pytania odnośnie tej oferty lub dostępności danego pokoju. W przypadku niektórych ofert dane pokoje dostępne są jedynie na zapytanie.

7 noclegów
 • Cel podróży
  Chorwacja
 • Termin
  12.07-21.07.2021
 • Miejsce i czas wyjazdu
  Kraków, ul. Ujastek 1 (KOMBINAT bud. "S"), godz. 21:00
 • Powrót
  W godzinach nocnych
 • Zawarto
  Nocleg
  Transport komfortowym autokarem
  Ubezpieczenie: KL+NNW+bagaż
  Wyżywienie
 • Nie zawarto
  ALL INCLUSIVE
  Dopłata do połączeń antenowych
  Opieka medyczna
  Opłata na TFG
  Przelot Samolotem
  Serwis hotelowy
  Tax miejscowy
  Transfer lotnisko-hotel-lotnisko
  Ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA
  Ubezpieczenie od chorób przewlekłych
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
  Wykwalifikowana kadra
1

Dzień 1

O godz. 21.00 zbiórka i wyjazd z Krakowa - ul. Ujastek 1 (Kombinat). Nocny przejazd przez Czechy , Austrię i Słowenię.
2

Dzień 2

Przyjazd do Chorwacji w godz. południowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, zapoznanie się z okolicą.
3

Dzień 3-8

Wypoczynek, plażowanie i kąpiele morskie, nad Morzem Adriatyckim, piesze wycieczki po okolicy, piesze spacery promenadą „Luno Mare” na plażę w kierunku Ićići, zwiedzanie XVI-wiecznego kościoła św. Jakuba, najstarszej willi Angiolina, spacery do Fontanny Słońca i Księżyca, spacery do najpiękniejszego parku egzotycznego: las bananowców, olbrzymie magnolie, kamelie japońskie cedry. Gry i zabawy z miejscowymi i hotelowymi animatorami, dyskoteka.
4

Dzień 9

Śniadanie, wykwaterowanie. Pobranie prowiantu na drogę powrotną. Ostatnie zakupy. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach południowych. Przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy do Polski.
5

Dzień 10

Przyjazd do Krakowa we wczesnych godzinach nocnych.
s