BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Wycieczki zagraniczne i wczasy na całym świecie

Image Alt

Mielno

Kolonia, wczasy

Mielno

2090 zł za osobę

MIELNO należy do najatrakcyjniejszych terenów w województwie zachodniopomorskim. Piaszczysta plaża – miejsce kąpieli słonecznych i morskich zachęcają do spacerów i czynnego wypoczynku.

 

OŚRODEK WCZASOWY BAŁTYK – położony jest tuż za wydmami w odległości 50 m od wejścia na plażę, w spokojnej okolicy, bardzo blisko centrum Mielna.

 

Wyposażenie/pokoje: 2,3,4 osobowe z łazienkami i balkonami, TV/SAT, wyposażenie plażowe, sale do tenisa stołowego, bilard, fitness, dyskoteki, taras z leżakami jako miejsce do opalania. Na terenie ośrodka znajduje się kryty basen, plac zabaw, miejsce na ognisko i grill, boisko do siatkówki.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek, domowa kuchnia, śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad -serwowany, paczka na drogę powrotną (dla dzieci)

CENA ZAWIERA: realizacja programu, 14 noclegów, wyżywienie 3x dziennie+podwieczorek,4 wstępy na basen kryty w ośrodku, opiekę kadry: kierownik pedagogiczny, wychowawcy z doświadczeniem w pracy z młodzieżą, opieka medyczna i pielęgniarka na miejscu, lekarz na telefon, ubezpieczenie: NNW SIGNAL IDUNA POLSKA, transport na trasie Kraków-Mielno-Kraków, podatek VAT.
CENA NIE ZAWIERA: dopłaty do połączeń antenowych, dla dorosłych: taksy klimatycznej 2,10 zł od osoby/1 dzień, wycieczki do PARKU ROZRYWKI ZIELENIEWO (dla dorosłych), prowiantu na drogę powrotną.

 

Termin: 08.08-22.08.21

Cena:
Młodzież 10-16 lat: 2090zł
Dorosła osoba: 2490 zł

 

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem tego formularza, jeśli masz pytania odnośnie tej oferty lub dostępności danego pokoju. W przypadku niektórych ofert dane pokoje dostępne są jedynie na zapytanie.

 • Cel podróży
  Polska
 • Termin
  08.08-22.08.21
 • Miejsce i czas wyjazdu
  Kraków, ul. Ujastek 1 (KOMBINAT bud. "S"), godz. 7:00
 • Powrót
  W godzinach wieczornych
 • Zawarto
  Nocleg
  Opieka medyczna
  Transport komfortowym autokarem
  Ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA
  Wykwalifikowana kadra
  Wyżywienie
 • Nie zawarto
  ALL INCLUSIVE
  Dopłata do połączeń antenowych
  Opłata na TFG
  Przelot Samolotem
  Serwis hotelowy
  Tax miejscowy
  Transfer lotnisko-hotel-lotnisko
  Ubezpieczenie od chorób przewlekłych
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
  Ubezpieczenie: KL+NNW+bagaż
1

Dzień 1

Wyjazd godzina 7:00 z Krakowa- ul. Ujastek 1. Przyjazd do Ośrodka, zakwaterowanie, ciepła kolacja.
2

Dzień 2-14

Realizacja programu, plażowanie, kąpiele w morzu pod okiem ratownika, piesze wycieczki, dyskoteki i ogniska. Zajęcia sportowe i rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa, badminton ,spartakiady i konkursy,karaoke,4 wstępy na kryty basen w ośrodku. Wycieczka i wstęp do PARKU LINOWEGO trasa dopasowana do wieku uczestników, sun areobic, fitness,gry i zabawy integracyjne. Wycieczka autokarem do Parku Rozrywki Zieleniewo,3 godziny program z przewodnikiem ,potem korzystanie dowolne ze wszystkich atrakcji. Krainy tematyczne Parku Rozrywki: Western City, Wioska Indiańska, ZOO, Lunapark, Motopark, stadnina koni.
3

Dzień 15

Ostatni posiłek śniadanie, pobranie suchego prowiantu (dla uczestników kolonii), wyjazd do Krakowa. Przyjazd do Krakowa- ul. Ujastek 1 w godzinach wieczornych.
s