BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Wycieczki zagraniczne i wczasy na całym świecie

Image Alt

Brenna obóz z jazdą konną

Obóz

Brenna obóz z jazdą konną

1970 zł za osobę

BRENNA i jej okolice należą do najbardziej urokliwych miejsc Beskidu Śląskiego. Położona na wysokości ok. 420m n.p.m w dolinie Brennicy odznacza się górskim, lecz zarazem łagodnym klimatem. Z trzech stron Brenną otaczają grzbiety górskie, pokryte strzelistymi świerkami, pięknymi bukami, jaworami i rozłożystymi jodłami. Z ich stoków spływają źródła krystalicznie czystej wody, zmieniające się w szemrzące potoki, wijące się wśród bujnej zieleni i skał.

 

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek wypoczynkowy „HUCUŁ”, położony na zboczu jednej z gór w dolinie Jatny.
Pokoje: 2, 3, 4-osobowe z łazienkami. Ośrodek posiada krytą ujeżdżalnie, co umożliwia prowadzenie zajęć w każdych warunkach pogodowych. W ośrodku znajduje się stołówka, duża świetlica z TV SAT i video oraz kawiarnia, a ponadto sala bilardowa i do tenisa stołowego. Są tu znakomite warunki dla turystyki pieszej i konnej. Ośrodek posiada konie pod siodło rasy huculskiej, śląskiej i arabskiej; prowadzi naukę jazdy konnej, spacery konne w terenie, rajdy konne, rehabilitacje wad postawy, przejażdżki bryczkami.

 

TERMIN: 18.08 – 29.08.2022

 

CENA ZAWIERA

11 noclegów, realizację programu
WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie, domowa kuchnia, suchy prowiant na drogę powrotną
TRANSPORT: komfortowy autokar lub BUS na trasie Kraków – Brenna – Kraków,
KADRA: wykwalifikowani wychowawcy, instruktorzy jazdy konnej,
OPIEKA MEDYCZNA: lekarz na telefon, UBEZPIECZENIE: NNW SIGNAL IDUNA
DODATKOWE JAZDY KONNE: 40 zł/godz. płatne na miejscu w ośrodku
UWAGA: prosimy o zabezpieczenie dzieci w odzież stosowną do jazdy konnej.

 

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem tego formularza, jeśli masz pytania odnośnie tej oferty lub dostępności danego pokoju. W przypadku niektórych ofert dane pokoje dostępne są jedynie na zapytanie.

11 noclegów
 • Cel podróży
  Polska
 • Termin
  18.08 - 29.08.2022
 • Miejsce i czas wyjazdu
  Kraków, ul. Ujastek 1 (KOMBINAT bud. "S"), godz. 8:00
 • Powrót
  ok. godz. 13:00-14:00
 • Zawarto
  Dopłata do połączeń antenowych
  Opieka medyczna
  Transport komfortowym autokarem
  Ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA
  Wykwalifikowana kadra
  Wyżywienie
 • Nie zawarto
  ALL INCLUSIVE
  Nocleg
  Opłata na TFG
  Przelot Samolotem
  Serwis hotelowy
  Tax miejscowy
  Transfer lotnisko-hotel-lotnisko
  Ubezpieczenie od chorób przewlekłych
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
  Ubezpieczenie: KL+NNW+bagaż
1

Dzień 1

Zbiórka i wyjazd o godz. 8:00 Kraków – ul. Ujastek 1(Kombinat budynek: „S”). Przyjazd do Ośrodka, zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z okolicą, kolacja.
2

Dzień 2-11

Zapoznanie się z końmi w stadninie, zajęcia pielęgnacyjne i opieka nad końmi, psychologia konia, podstawy pielęgnacji, nauka jazdy konnej – 10 godzin (w tym 1 godz. teoretyczna -  każdy uczestnik) pod opieką instruktorów, dla zaawansowanych skoki przez cavaletti, ujeżdżanie do skoków, pokonywanie toru przeszkód, korekcja postawy skoku. Gry i zabawy zręcznościowe na koniach, rajdy konne po górach, egzamin jeździecki – dyplom z niespodzianką. Wycieczka do KOZIEJ ZAGRODY: przybliżenie kultury regionalnej: uczestnicy zapoznają się i czynnie biorą udział w wytworzeniu sera i degustacji wykonanego produktu. Wycieczka autokarowa do Wisły /Skocznia Malinka/ oraz wycieczka na tor saneczkowy w Czantorii (koło Ustronia). To najpopularniejszy szczyt Beskidu Śląskiego z najnowocześniejszą kolejką: 710 metrów zjazdu malowniczo wijącą się, stalową rynną na specjalnych wózkach imitujących sanki. Wspaniała zabawa i przyjemność dla miłośników adrenaliny w każdym wieku. Piesze wycieczki po rezerwacie przyrody: wieża widokowa, sokolarnia, ścieżka rycerska. Ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczki piesze, gry i zabawy z konkursami; liczne zajęcie sportowo rekreacyjne: gry w piłkę nożną, siatkową i koszykówkę, dyskoteka; kąpiele w rzece Brennica i wiele innych atrakcji.
3

Dzień 12

Wyjazd z ośrodka po śniadaniu. Powrót do Krakowa – ul.Ujastek1 (KOMBINAT), ok. godz. 13-14:00
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem poniższego formularza, aby dokonać rezerwacji.

  s