BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Wycieczki zagraniczne i wczasy na całym świecie

Image Alt

Bieszczady

Wycieczka

Bieszczady

890 zł za osobę

BIESZCZADY zajmują najbardziej wysunięty na południowy wschód rejon Polski. Najbardziej znane w tym rejonie to: uzdrowisko POLAŃCZYK nad Zalewem Solińskim, mała zapora Myczkowce, Bieszczadzkie Połoniny, Mała Obwodnica Bieszczadzka, Bieszczadzki Park Narodowy, który powstał w 1973 roku. W Bieszczadach żyje drugie na świecie największe stado żubrów, liczące ok. 280 sztuk. Najwyższym szczytem Bieszczadów jest Pikuj 1405 m n. p. m położony na Ukrainie natomiast w polskim rejonie najwyższa jest Tarnica 1346 m n. p. m Rzeka Strwiąż, która ma początek w Ustrzykach Dolnych i potok Maszanka należą do zlewiska Morza Czarnego.

 

ZAKWATEROWANIE:

HOCZEW „OSADA PODRÓŻNIKA” to nowo powstały ośrodek składający się z domków- w każdym 3 oddzielne pokoje z łazienkami, W każdym domku znajduje się salon z kominkiem i tv, a także aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę grzewczą oraz najpotrzebniejsze przybory kuchenne. Na terenie osady znajduje się również restauracja serwująca dania lokalnej kuchni.

 

TERMIN 30.04-03.05.2021 CENA: 890,00

CENA ZAWIERA: Zakwaterowanie, 3 noclegi, 3 śniadania 2 obiadokolacje 1 kolacja uroczysta, usługę przewodnika 2 dni, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (cerkiew, muzeum Knieja, Park Narodowy, spływ rzeką San), ubezpieczenie, realizację programu transport na trasie Kraków – Bieszczady – Kraków.

 

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem tego formularza, jeśli masz pytania odnośnie tej oferty lub dostępności danego pokoju. W przypadku niektórych ofert dane pokoje dostępne są jedynie na zapytanie.

3 noclegi
 • Cel podróży
  Polska
 • Termin
  30.04-03.05.2021
 • Miejsce i czas wyjazdu
  Kraków, ul. Ujastek 1 (KOMBINAT bud. "S"), 7:00
 • Powrót
  W godzinach popołudniowych
 • Zawarto
  Nocleg
  Transport komfortowym autokarem
  Ubezpieczenie: KL+NNW+bagaż
  Wyżywienie
 • Nie zawarto
  ALL INCLUSIVE
  Dopłata do połączeń antenowych
  Opieka medyczna
  Opłata na TFG
  Przelot Samolotem
  Serwis hotelowy
  Tax miejscowy
  Transfer lotnisko-hotel-lotnisko
  Ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA
  Ubezpieczenie od chorób przewlekłych
  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
  Wykwalifikowana kadra
1

Dzień 1

30.04.2021 godz. 7.00 WYJAZD Z KRAKOWA. Przyjazd uczestników do Ośrodka, zakwaterowanie Aklimatyzacja w Bieszczadach, obiadokolacja, nocleg.
2

Dzień 2

NAD BIESZCZADZKIM MORZEM Śniadanie, spotkanie z Przewodnikiem, przejazd do Polańczyk – punkt widokowy na WYSOKIE Przejazd nad Solinę - spacer po największej zaporze wodnej w Polsce. Czas wolny na Bieszczadzkich Krupówkach Przejazd przez Myczkowce – Mała Zapora Spływ pontonami rzeką SAN (ok 1-2 h. Trasa uzależniona od poziomu wody i kondycji uczestników Powrót do ośrodka, odpoczynek, wieczorna uroczysta kolacja z muzyką DJ.
3

Dzień 3

BIESZCZADZKIE POŁONINY Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd Pętlą Bieszczadzką Nowosiółki - Wizyta w Muzeum Przyrodniczo – Łowieckim Knieja. Wizyta w jednej z Bieszczadzkich Cerkwi Przejazd doliną Solinki w kierunku Wysokich Bieszczad Spacer na jedną z Bieszczadzkich Połonin ( trasa 3-5 h) Wybór trasy i długość zależy od pogody. Przejazd do Cisnej stolicy Bieszczadzkich Zakapiorów, Karczma Siekierezada, gdzie we własnym zakresie można posmakować regionalnej kuchni. Powrót do Ośrodka obiadokolacja, nocleg.
4

Dzień 4

POŻEGNANIE BIESZCZADÓW Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Krakowa.
s