AUSTRIA wakacje w Styrii

2847_c_steiermark_tourismus_leo_himslWAKACJE W STYRII  Poznaj Austrię od jej zielonej strony

Cieszyć się wakacjami w Styrii można na wiele sposobów. Miłośnicy sztuki i kultury przybywają nie tylko do Grazu, by ucieszyć swoje zmysły, lecz także do innych regionów oferujących gościom kontakt z lokalnymi tradycjami.

 

Czy masz ochotę na długie wędrówki w urokliwej, naturalnej scenerii podczas wakacji? A może myślisz o odkrywaniu z całą wygodą jazdy na rowerze pagórkowatego krajobrazu południowej Styrii? W zimie doskonale utrzymane stoki zapraszają Cię do narciarstwa. Ci, którzy wolą przemieszczać się na dwóch wąskich nartach przez zimowy krajobraz, znajdą niejedną z licznych tras narciarstwa biegowego. Ale nawet poza trasami narciarskimi czeka na Ciebie wiele zimowych przyjemności od jazdy na sankach przez wędrówki w rakietach śnieżnych do skialpinizmu .

 

Ponadto: urlop w Styrii jest zawsze podróżą pełną przyjemności dla podniebienia. Ponieważ mieszkańcy Styrii są niezwykle gościnni, warto spróbować ich regionalnych przysmaków: godne polecenia są zarówno zimowe kulinaria, jak i letnie specjały. Jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla umysłu i ciała podczas wizyty w termach, możesz to zrobić właśnie w Styrii.